اجرای عدالت در توزیع آگهی‌های دولتی

معاون استاندار قزوین گفت: شهرداری‌ها باید همکاری لازم را داشته باشند تا بتوان شاهد اجرای عدالت در توزیع آگهی‌های دولتی باشیم، در غیر این صورت، موضوع را با اهرم‌های قانونی پیگیری می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین در نشست شورای اطلاع رسانی استان قزوین، گفت: باید تلاش کنیم مصوبات شورای اطلاع رسانی استان به صورت کامل اجرایی شوند، اگرچه همواره اجرای ۱۰۰درصد مصوبات یک شورا امکان پذیر نیست.
حبیبی با اشاره به برخی انتقادات نسبت به مصوبات شورای اطلاع رسانی استان، بیان کرد: انتقاد به مصوبات این شورا هیچ اشکالی ندارد اما کسانی که در بطن فعالیت‌های رسانه‌ای هستند انتظار می‌رود که همراهی و همکاری بیشتری با شورا برای رفع مشکلات رسانه‌ای استان داشته باشند.
او افزود: شورای اطلاع رسانی استان نسبت به سال‌های قبل روند خوبی را در پیش گرفته و مصوبات مفیدی داشته است که باید برای اجرایی شدن آنها تلاش کنیم.
معاون استاندار قزوین با تاکید بر توزیع آگهی‌های دولتی از کانال اداره ارشاد استان، گفت: شهرداری‌ها باید در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند تا بتوان شاهد اجرای عدالت در توزیع آگهی‌های دولتی باشیم، در غیر این صورت، موضوع را با اهرم‌های قانونی پیگیری می‌کنیم.
او با تاکید بر ضرورت معرفی سخنگوی دستگاه‌ها افزود: پراکندگی در صحبت‌های مسئولان استان باعث شد تا مصوبه شورا را برای تعیین سخنگوی دستگاه‌ها داشته باشیم که می‌تواند شخص سخنگو، خود مدیر باشد تا صحبت‌های رسمی، جامع و منطقی ارائه شود.
حبیبی گفت: تعیین سخنگو برای ادارات باید پیگیری و اجرا شود چون هم برای دستگاه‌ها و هم برای رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها موثر است.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها در تهیه اخبار به ویژه در حوزه کرونا باید حرفه‌ای‌تر عمل کنند، گفت: کار حرفه‌ای و خبر موثر در این حوزه موجب می‌شود که به مردم تلنگر وارد شود و آنها را نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات هوشیارتر کند.

رییس شورای اطلاع رسانی استان قزوین بیان کرد: به عنوان مثال شهرستان تاکستان در حوزه کرونا نقطه سیاه استان محسوب می‌شود و بخش اسفرورین آن معادل دو شهرستان استان کرونایی دارد که باید رسانه‌ها این مسائل را برجسته کنند.

48

کد خبر 1454740

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =