اتحاد و انسجام کلید تسریع در مسیر توسعه البرز است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در سایه تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته و بسیج و همراهی مجموعه استان در جهت جلب توجه ملی به تحقق مطالبات دیرینه مردم توفیق یافتیم که دو برابر شدن حق آبه البرز از محل مخازن مستقر در استان و ارتقا بخش چهارباغ به شهرستان از جمله دستاوردهای روزهای اخیر است.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ در این دیدار که روز پنجشنبه صورت گرفت، شهبازی استاندار البرز، حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان و عباسی و عسگری نمایندگان مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی در دفتر کار استاندار در خصوص مسائل کلان و محورهای توسعه همه جانبه استان به گفتگو پرداختند.

شهبازی با قدردانی از هم افزایی و همراهی نمایندگان استان در مسیر توسعه استان، گفت: اتحاد، انسجام و همدلی مجموعه مسئولان استان در ۳ قوه و حمایت های آیت الله حسینی همدانی نماینده محترم ولی فقیه در البرز را مهمترین عامل توفیقات و دستاوردهای استان در ماه های اخیر است.

وی افزود: در سایه این تعاملات، مسیر توسعه البرز هموارتر می شود و با تمام توان به سوی کسب رضایتمندی و رفاه مردم پیش خواهیم رفت.

استاندار البرز با اشاره به شرایط خاص تحریم های ناجوانمردانه و شیوع بیماری کرونا بر ضرورت ایجاد بسترهای لازم جهت بهبود وضعیت و جلوگیری از بروز آسیب از عوامل مذکور به اقشار مختلف مردم تاکید کرد.

وی اضافه کرد: در سایه تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته در جهت جلب توجه ملی به تحقق مطالبات دیرینه مردم توفیق یافتیم که دو برابر شدن حق آبه البرز از محل مخازن مستقر در استان و ارتقا بخش چهارباغ به شهرستان از جمله دستاوردهای روزهای اخیر است.

در این دیدار نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی پیرامون مسائل مختلف استان گفتگو کرده و همراهی خود را در مسیر رشد، پیشرفت و آبادانی استان اعلام کردند.
 

48

کد خبر 1454754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =