برنامه آبفای خوزستان برای توسعه شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب شهرهای آبادان و خرمشهر

ایرنا نوشت : مدیرعامل آبفای استان خوزستان از مصوبه جدید سازمان برنامه و بودجه در خصوص توسعه ی شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب شهرهای آبادان و خرمشهر خبرداد.

صادق حقیقی پور مدیرعامل آبفای استان خوزستان گفت:خوشبختانه در هفته ی گذشته یک مصوبه خیلی خوبی را توانستیم از سازمان برنامه و بودجه جهت توسعه ی شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب شهرستان های آبادان وخرمشهر بگیریم.

او در خصوص جزئیات مصوبه سازمان برنامه و بودجه افزود: طبق این مصوبه و ماده ۵۶قانون برنامه  ۲۰۰میلیارد تومان برای شهرستان آبادان و ۱۵۰میلیارد تومان برای  خرمشهر مصوب شد که در اسرع وقت مقدمات اجرایی و انتخاب پیمانکار را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل آبفای استان خوزستان ادامه داد: تا پایان امسال مجوزهای  قانونی را اخذ خواهیم کرد و در فروردین و اردیبهشت ماه شروع به اجرایی کردن عملیات خواهیم نمود.

حقیقی پور با اشاره به نبود شبکه جمع آوری آب های سطحی در آبادان و خرمشهر  عنوان کرد:دفع آب های سطحی به عهده ی شهرداری ها است وباتوجه به اینکه دو شهر آبادان و خرمشهر برای جمع آوری آب های سطحی از شبکه فاضلاب استفاده می کنند  به دلیل همکاری دراین زمینه ظرفیت پمپ ها را  افزایش دادیم.

48

کد خبر 1455087

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =