۰ نفر
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
"شیطان بازار" تعطیل شد

تسنیم نوشت: شهردار منطقه ۱۹ از تعطیلی بازار معروف به "شیطان بازار" در خلازیل خبر داد.

علی توکلی شهردار منطقه با بیان اینکه فروشندگان این بازار بیش از یک دهه است بساط خود را روزهای جمعه در بازاری  معروف به «شیطان بازار» در معرض فروش می‌گذارند، گفت: این روزبازار محل تجمع و کسب وکار افرادی است که بدون رعایت هیچ گونه پروتکل بهداشتی اجناس خود را که اغلب مشکوک به مسروقه هستند در معرض فروش گذاشته و علاوه بر اینکه فعالیت و تجمع آن‌ها تهدیدی برای شیوع کرونا محسوب می‌شود ، آلودگی‌ها و مزاحمت‌هایی را نیز برای ساکنین این نقطه از شهر تهران به همراه دارند.

وی گفت: در همین راستا نیز طی هماهنگی‌های انجام شده برای جمع آوری و تعطیلی این روزبازار، نیروهای شهرداری این منطقه از  ورود بیش از ۳ هزار خودروی بساط گستر و خریداران به آن خودداری کردند و این بازار به طور کامل تعطیل شد.

توکلی با اشاره به مسدودسازی ۱۱ نقطه ورودی به جمعه بازار با استفاده از۱۰۰ بشکه ترافیکی، کاشن تانک و علائم ترافیکی و نیوجرسی، افزود: به منظور اجرای این طرح ویژه، ضمن استقرار ۲۰ خودروی پیکاپ شهرداری و یگان حفاظت، ۱۴ اکیپ گشت راهور، ۴ اکیپ گشت یگان حفاظت شهرداری و ۱۵۰ نیرو در محدوده این روزبازار مستقر شدند.

شهردار منطقه  ۱۹ تصریح کرد: این طرح طی دو شب گذشته (از ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه لغایت ۲۱ روز جمعه) با حضور و مشارکت فعال نیروی انتظامی، راهور، کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو ، یگان حفاظت شهرداری تهران و شورایاران محله شهید کاظمی اجرا شد.  

به گفته وی به منظور اطلاع رسانی درباره تعطیلی این جمعه بازار ضمن اکران بنر در ۱۲ نقطه قبل از ورودی بازارچه، بنرهایی نیز در نقاط مسدود شده از روزهای قبل نصب شده بود.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1455387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =