مقامات مکزیکی از کشف گور دسته جمعی جدیدی با 26 جسد خبر دادند.

به گزارش سی ان ان مقامات در ایالت مرکزی-شمالی دورانگو ضمن تایید این خبر گفتند اجساد در زمینی کنار منطقه مسکونی یافت شده است.

بر این اساس اجساد چهارشنبه به وقت محلی به صورت کاملا مثله شده، پیدا شدند و ممکن است کار شناسایی آنها به بن بست برسد. زمینی که اجساد در آن یافت شده متعلق به گاراژ اتومبیل است. بر اساس گزارشات ارسالی از سوی رسانه های محلی، چهار جسد دیگر در حوالی مکان مذکور روز 11 اوریل پیدا شده که مقامات آنرا تایید نکرده بودند.

تصاویر منتشر شده از سوی روزنامه محلی دیاریو کانتکستو نشان می دهد اجساد پای یک دیوار اجری دفن شده بودند. پلیس اطراف ناحیه جنایت را تا اطلاع ثانوی مسدود کرده است. کشف این گور دسته جمعی در هفته ای صورت می گیرد که در ایالت تامائولیپاس اجساد 116 نفر که اغلب مهاجر غیر قانونی بودند، پیدا شده بود. 59 جسد روز 6 آوریل در سن فرناندو در 90 مایلی جنوب برانسویل تگزاس پیدا شده بودند و سایر اجساد در هفته اخیر پیدا شدند.

پلیس سن فرناندو هفته قبل ال کیلو سرکرده کارتل زتاس را بعنوان مظنون اصلی قتل عام مهاجران بازداشت نمود. اجساد در این منطقه متعلق به مهاجران سوار بر اتوبوس بوده که حاضر به همکاری با قاچاقچیان نشده بودند.

/56

 

 

کد خبر 145568

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =