‌ پنجمین فرد ثروتمند جهان به کرونا مبتلا شد

فارس به نقل از رویترز نوشت: بنیانگذار شرکت تسلا که چند روز پیش 4 آزمایش کرونا در یک روز انجام داد که جواب دو تست مثبت و جواب دو تست منفی بود و نسبت به دقت تست‌های کرونا ابراز تردید کرده بود، حالا می‌گوید احتمالا به نوع نیمه حاد کرونا مبتلا شده است.

ایلان ماسک، بنیانگذار و سهامدار عمده شرکت تولید خودروهای الکتریکی آمریکا، اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است. 

وی چند روز پیش 4 آزمایش کرونا در یک روز انجام داد که جواب دو تست مثبت و جواب دو تست منفی بود و نسبت به دقت تست‌های کرونا ابراز تردید کرده بود، اما حالا ماسک می‌گوید احتمالا به نوع نیمه حاد کرونا مبتلا شده است. 

ماسک در توئیتر نوشت: من جواب‌های کاملا متفاوتی را از آزمایشگاه‌های مختلف دریافت کرده‌ام اما به احتمال زیاد به کرونا با علائم نیمه حاد مبتلا شده‌ام. علائم بیماری من شبیه سرماخوردگی خفیف است که البته اصلا تعجب‌آور نیست؛ چراکه خود کرونا نوعی سرماخوردگی است. 

وی در پاسخ به سوال یکی از کاربران در توئیتر درباره علائم بیماری‌اش نوشت: با کمی فراز و نشیب اما علائم شبیه سرماخوردگی است، اما نسبت به سرماخوردگی کمی سردرد و سرگیجه بیشتری دارد.

وی اخیراً در عملیات ارسال 4 فضانورد ناسا توسط فضاپیمای اسپیس ایکس حضور داشته که حالا روشن شدن ابتلای وی به کرونا انتقاداتی را در این باره مطرح کرده است.

ایلان ماسک یکی از 10 فرد ثروتمند جهان محسوب می‌شود.

223224

کد خبر 1455743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =