ترامپ: به زودی پرونده‌ها تشکیل می‌شود/ ما تازه آماده می‌شویم که نشان دهیم؛جهان نظاره‌گر است!

رئیس جمهور فعلی آمریکا همچنان در توئیتر به مبارزات خود علیه نتیجه انتخابات ادامه می دهد و در تازه ترین توئیت خود نوشت به زودی پرونده های حقوقی تشکیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: «بسیاری از موارد شکایتهای حقوقی در سراسر کشور از جانب ما نیست بلکه از سوی افرادی است که تخلفات وحشتناکی را با چشمان خودشان دیده‌اند. موارد (شکایتهای حقوقی) بزرگ ما نشان دهنده انتخاباتی برخلاف قانون اساسی است؛ تخلفاتی که برای تغییر نتیجه انتخابات 2020 انجام شده است. به زودی درباره آنها پرونده تشکیل خواهیم داد.»

ترامپ در حالی صحبت از تشکیل پرونده های حقوقی می کند که قبل از ان به طور تلویحی در توئیتی شکست را پذیرفت و بایدن را پیروز انتخابات خواند (اینجا) اما بعد از ان حرف خود را پس گرفت و نوشت: جو بایدن را پیروز انتخابات خواند اما تاکید کرد که وی با تقلب انتخابات را برده است. با این وجود وی در توئیت دیگری اظهارات خود را پس گرفت و نوشت، جو بایدن رقیب دموکراتش فقط از دید رسانه‌های اخبار جعلی پیروز شده است. من هیچ چیز را واگذار نمی‌کنم! هنوز راهی طولانی در پیش داریم. این یک انتخابات متقلبانه بود».(اینجا)

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین ساعاتی پیش بار دیگر در رشته توئیتی، نوشت: «به چه دلیل رسانه‌های اخبار جعلی، به طور مداوم وانمود می‌کنند که جو بایدن، به ریاست‌جمهوری می‌رسد و حتی به طرف ما اجازه نمی‌دهند که نشان دهیم -که البته ما تازه آماده می‌شویم که نشان دهیم- چه طور قانون اساسی بزرگ ما را در انتخابات ۲۰۲۰ به بدترین شکل متلاشی و نقض کردند».

ترامپ در ادامه نوشت: « قانون اساسی به شیوه‌ای مورد حمله قرار گرفت که هرگز پیش از این اتفاق نیافتاده بود! از شمار زیادی از ناظران انتخاباتی که از اتاق‌های شمارش آراء در بسیاری از ایالات ما، بیرون انداخته شدند، گرفته تا میلیون‌ها رأیی که دموکرات‌ها تنها به نفع دموکرات‌ها تغییر دادند، همچنین رأی‌دهی بعد از پایان زمان انتخابات و استفاده از نظام رأی‌گیری «دامینین» چپ افراطی‌ها (رأی‌گیری الکترونیکی) که در تگزاس و مکان‌های بسیار زیاد دیگری رد شده است زیرا خوب و ایمن نیست».

رئیس‌جمهور آمریکا سپس با اشاره به این موارد بار دیگر تأکید کرد که آراء صندوق‌های پستی باید فاقد ارزش باشد و ادامه داد: «آنهایی که مسئول محافظت از قانون اساسی ما هستند، نمی‌توانند اجازه دهند که نتایج جعلی انتخابات پستی ۲۰۲۰ همچنان پابرجا باشد. جهان نظاره‌گر است!».

310 310

کد خبر 1455998

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =