اجازه ورود داروهای مورد نیاز جانبازان به کشور را نمی‌دهند

سعید اوحدی گفت:کشور هایی که دم از حقوق بشر می زنند ،اجازه ورود داروهای مورد نیاز جانبازان به کشور را نمی دهند.

به گزارش خبرآنلاین مرکزی،سعید اوحدی در نشست امضای تفاهنامه تامین زمین و ساخت مسکن و ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران در استان مرکزی بیان کرد: شرایط اقتصادی کشور بسیار سخت شده و در هیچ برهه‌ای از تاریخ جمهوری اسلامی ایران، تحریم‌های دارویی و غذایی به میزان حداکثری نبوده است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اذعان کرد: استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و در سراسر کشور ۲۳۰ هزار شهید جان شیرین خود را برای صیانت از آرمان‌های انقلاب فدا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه جایگاه و مسئولیت فعلی نباید نقطه پرش قرار گیرد اظهار کرد: این مسئولیت امانت است و باید در قبال آن پاسخگو باشیم.

اوحدی عنوان کرد: اکنون که سال آخر دولت تدبیر و امید است باید در این ماه‌های آخر خدمت رسانی همچون گذشته همانند قهرمانان با قوت و انرژی بیشتر برای حل مشکلات تلاش کرد.

به گزارش خبرآنلاین مرکزی ،سیدعلی آقازاده در این جلسه با اشاره به پرداخت ۱۰۰هزار میلیارد ریالی مطالبات خانواده‌های شهدا و ایثارگران کشور بیان کرد: این خدمت در دولت دوازدهم رقم خورده که کار ارزشمندی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ۲۰ هزار رزمنده، ایثارگر و جانباز در استان مرکزی وجود دارد خاطر نشان کرد: با احتساب خانواده این عزیزان شمار افراد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران به ۱۰۰هزار نفر  می‌رسد.

آقازاده تصریح کرد: وجود ۶ هزار و ۲۰۰ شهید در استان از ویژگی‌های خاص استان مرکزی در حوزه شهادت و دفاع مقدس است.

در این نشست تفاهنامه ساخت ۲ هزار واحد مسکونی ویژه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و همچنین تفاهمنامه ایجاد یک هزار اشتغال برای جامعه ایثارگری و سامدندهی گلزار شهدای استان منعقد شد.

دیدار با آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان، حضور در گلزار شهدای اراک و دیدار با خانواده‌های شهدا از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران به اراک بود.

48

کد خبر 1456648

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =