نشست هم اندیشی مدیران سازمان های مردم نهاد استان با ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی داشگاه علوم پزشکی شهرکرد از تشکیل نشست هم اندیشی مدیران سازمان های مردم نهاد استان با ریاست و معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، سید علی درخشان افزود: در این نشست ضمن اشاره به عملکرد و بیان نقطه نظرات مدیران و نمایندگان سازمان های مردم نهاد، از سوی سمن ها برای هرگونه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با بیماری منحوس کرونا اعلام آمادگی شد.
وی تصریح کرد: همچنین مدیران سمن های استان با اشاره به سختی های متحمل شده از سوی کادر بهداشت و درمان برای پیشگیری، درمان و کنترل کووید ۱۹ بر ضرورت استفاده از توان و ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای فرهنگ سازی و بکارگیری نیروی انسانی فعال در انجمن، NGO ها برای کاهش بار بیماری و مراجعات به مراکز درمانی با ترویج خود مراقبتی تاکید نمودند.
درخشان افزود: در ادامه نیز مدیران سازمان های مردم نهاد استان با امضاء بیانیه ای مبنی بر اعلام آمادگی همکاری همه جانبه با سیستم بهداشت و درمان استان برای غلبه هرچه سریعتر بر کووید ۱۹ ، از تلاش های دکتر شیرانی به نمایندگی از مدافعین سلامت استان تقدیر بعمل آمد.
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تقدیر دانشگاه از همکاری های مدیران سمن ها برای انجام اقدامات خودجوش در راستای ضدعفونی معابر، کنترل مبادی ورودی شهرها و کمک به کنترل شیوع بیماری منحوس کرونا با انجام اقدامات فرهنگی و آموزشی با اهدای لوح سپاس از دیگر بخش های نشست صمیمی ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با مدیران سازمان های نهاد استان بود.
گفتنی است، هم اکنون حدود ۴۳۷ انجمن ، NGO و تشکل در قالب سازمان های مردم نهاد در چهارمحال و بختیاری مشغول به فعالیت هستند.

46

کد خبر 1456863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =