جایزه اول مسابقه بین المللی کاریکاتور به هنرمند البرزی رسید

جایزه اول مسابقه بین‌المللی کاریکاتور کارتوناله بلژیک که یکی از معتبرترین مسابقات کاریکاتور جهان است به حمید صوفی هنرمند البرزی رسید.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ پس از اختتامیه سی و دومین دوره مسابقه بین‌المللی کاریکاتور کارتوناله بلژیک که امسال به خاطر شرایط بیماری کرونا به صورت آنلاین برگزار شد، «حمید صوفی» کاریکاتوریست البرزی موفق به دریافت جایزه اول این مسابقه بین‌المللی شد.
مسابقه بین‌المللی کاریکاتور کارتوناله بلژیک از جمله مسابقات مطرح کاریکاتور است که هر ساله فراخوان خود را در موضوعات مختلف اعلام و از سراسر دنیا آثار هنرمندان کاریکاتوریست را دریافت می‌کند که امسال در سی و دومین دوره این مسابقه بین‌المللی جایزه اول خود را به حمید صوفی هنرمند البرزی اهدا کرد.

حمید صوفی کاریکاتوریست، مدرس، طراح و نقاش ایرانی هست که فعالیت هنری خودش رو با عضویت در شورای کاریکاتوریست های لرستان آغاز کرده و در ادامه با روزنامه‌های مطرحی چون جام جم، همشهری جوان و آفتاب یزد همکاری داشته است. در رزومه این هنرمند، دریافت جوایز بسیاری درباره طراحی، کاریکاتور و همین طور حضور در مسابقات بین‌المللی کشورهای بسیاری چون پرتغال، چین، کره جنوبی و آرژانتین دیده می شود.

48 

کد خبر 1457103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =