درخشش روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان در دومین جشنواره ارزیابی وزارت نیرو/ لرستان مقام سوم را کسب کرد

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در بین شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو موفق به کسب مقام سوم در بخش پژوهش و افکارسنجی شد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل  از  دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان ، دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور  با حضور وزیر محترم نیرو، کلیه مدیران عامل و روابط عمومی های  صنعت آب و برق کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تجلیل به عمل آمد.

سعید دولتشاه مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان در حاشیه این جلسه افزود: با حمایت ها و توجهات مهندس خودنیا مدیرعامل شرکت برق استان و اعتماد ایشان  به مجموعه جوان و خلاق روابط عمومی، این مجموعه توانست در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در رشته پژوهش و افکار سنجی، مقام سوم را کسب کند.

وی ادامه داد:  افکار سنجی مردم باعث تعالی و پیشرفت سازمان در ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و همچنین برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر می شود چرا که مقیاس خدمات‌دهی، مردم می باشند و بر اساس فعالیت هایی  صورت گرفته و خدمات ارائه شده، میزان پیشرفت و موفقیت حاصل می گردد.

سعید دولتشاه بیان داشت : امروزه در عصر اطلاعات که پیشرفت های علمی گسترش پیدا کرده ، بسیاری از کشورها سرمایه گذاری عظیمی در امر تحقیقات انجام داده اند و پژوهش یکی از روش های دانایی است که به انسان کمک می کند تا با شناخت محیط خود، مبنای درستی را برای اندیشیدن و زندگی انتخاب کند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان خاطرنشان ساخت: افکارسنجی ابزار بسیار خوبی  است که می تواند پاسخگویی را در ادارات نهادینه کند و اگر نظرسنجی وجود نداشته باشد، مسئولین  از نوع نیازها و خواسته‌های مردم و اولویت‌های آنان مطلع نمی‌شوند که همین باعث بر هم خوردن تعادل نظام تصمیم گیری می شود.

46

کد خبر 1457298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =