بسیج همیشه پیروز صحنه‌های خدمت به مردم است

استاندار قزوین گفت: بسیج نهاد انقلابی مقدسی است که در همه لحظات پیش و پس از انقلاب پای کار خدمت به مردم ایستاده و همیشه هم پیروز صحنه های خدمت به مردم بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت اله جمالی‌پور، استاندار قزوین به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، استاندار قزوین پیام تبریکی صادر کرد.
متن پیام استاندار به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
 "بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند... من همواره به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم تا با بسیجیانم محشور گرداند" (امام خمینی رضوان ا... تعالی علیه)
بسیج نهاد انقلابی مقدسی است که در همه لحظات پیش و پس از انقلاب پای کار خدمت به مردم ایستاده و هر لحظه برای اثبات ادعایش در مکتب آرمان‌های انقلاب اسلامی امتحان پس داده و همیشه هم پیروز صحنه های خدمت به مردم بوده است.
 یک روز در جهاد بزرگ نظامی و با سلاح ایثار و شهادت در عرصه دفاع مقدس سربلند بیرون آمد و پس از آن بر اساس مقتضیات زمان پای در جهاد علمی و نهضت خودکفایی گذاشت و کمر همت بر استقلال کشور بست و امروز هم در صحنه مبارزه با ویروس مهلک کرونا در کنار وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا مشغول خدمت و صیانت از جان مردم ایران است.
رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: «بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور برای همه میدان‌ها»؛ و این‌گونه است که آوازه رشادت‌های بسیجیان غیور این مرز و بوم از یک سو خواب را از چشم دشمنان این کهن دیار ربوده و از سوی دیگر برای مردم و کشور خویش آبادانی و پیشرفت را به ارمغان آورده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای عزیز و امام شهدا (ره) به ویژه شهدای گرانقدر،مخلص و والامقام بسیج، فرارسیدن هفته بسیج را حضور همه بسیجیان عزیز به ویژه بسیجیان مخلص استان قزوین تبریک و شادباش عرض می کنم،لازم می دانم از زحمات همه بسیجیان عزیز در عرصه خدمت رسانی به مردم به خصوص در حوزه مبارزه با ویروس مهلک کرونا تشکر و قدردانی نمایم.
از درگاه خداوند متعال سلامتی و سربلندی ملت شریف ایران و تمامی بسیجیان غیور مرد این سرزمین را مسئلت می نمایم.

                    هدایت الله جمالی پور 
                       استاندار قزوین

48

کد خبر 1457983

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =