۱ نفر
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
مسیر امیدوار کننده تیم ملی جوانان با کادرفنی جدید

پیشکسوت فوتبال معتقد است: روند تیم جوانان با کادر شایسته‌ای که انتخاب شده به خوبی طی خواهد شد.

فریدون معینی: با توجه به فرصت باقیمانده تا زمان مسابقات، فدراسیون فوتبال اقدام به انتخاب کادر فنی جدید و مدیر فنی کرده است که انتخاب خوب و مناسبی بود. مهابادی سابقه زیادی در حرفه مربیگری دارد و سالهاست در لیگ های مختلف کار می کند. بازیکنان جوان در این لیگ حضور دارند و آشنایی بالای او با بازیکنان می تواند در تیم ملی جوانان کمک زیادی کند.
مهابادی یکی از مربیانی بوده که در صحنه فوتبال ایران همیشه مشغول بوده و کار کرده و امیدواریم از مسئولیت تیم جوانان موفق بیرون بیاید. تیم ملی فوتبال جوانان باید در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد و کادر فنی به خوبی به این امر واقف بوده و باید برنامه ریزی دقیقی را در این زمینه داشته باشد.
همچنین حضور شخصی مثل حمید درخشان که با تجربه است و همه مراحل فوتبال را به خوبی طی کرده می تواند به تیم ملی جوانان کمک کند. کادر تیم جوانان در شرایط تجربی خوبی است و می تواند در مسیر کلی پیشرفت جوانان تاثیر بسزایی به ویژه در هنگام مسابقات بگذارد
تیم جوانان نیاز به آغاز فعالیت تا پیش از مسابقات داشت و با توجه به اینکه روند فعلی این تیم مثبت است معتقدم با انتخاب کادر شایسته ای که اکنون در کنار تیم است، شاهد شروع روند خوبی از این تیم تا زمان رقابتها خواهیم بود.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1459051

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =