مناجاتی: این فدراسیون فوتبال کارآیی نداشت اما بیشتر از همه ماندگار بود

تسنیم نوشت: مربی پیشین تیم فوتبال جوانان ایران اعتقاد دارد فدراسیون فعلی با وجود عدم داشتن کارآیی، بیشتر از سایر دوره‌های فدراسیون فوتبال ماندگار بوده است.

مهدی مناجاتی درباره انتخاب داود مهابادی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال جوانان ایران اظهار داشت: با این فدراسیون و این آقایان، هر چیزی را باید باور کنیم و هیچ چیز بعید نیست. فدراسیونی که کارآیی نداشته و ما اصلاً چیزی از آن ندیدیم، بیشترین تاریخ ماندگاری را داشته است. تیم‌های ملی پایه ما در سطح بین‌المللی بودند و باشگاه‌های مختلف در مسابقات رده‌های مختلف پایه شرکت می‌کردند، اما انگار به قبل از تشکیل کره زمین بازگشتیم!

«این موضوع به خاطر افراد غیرمتخصص است که رأس کار هستند و خط مشی فوتبال را می‌دهند.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: متأسفانه این آقایان، قدیمی‌ها و مربیان کارنامه‌دار و باتجربه را نمی‌بینند. زمانی از هر 10 نفر، 9 نفر رئیس فدراسیون و مربی را قبول داشتند، اما الان نه رئیس را می‌شناسید، نه مربی را. ببینید کسانی که خط و ربط فوتبال ما را می‌دهند، چه کسانی هستند. عکس این مسئولان را در کیهان بچه‌ها هم پیدا نمی‌کنید، چه برسد به کیهان ورزشی!

سرمربی پیشین تیم فوتبال جوانان در مورد حضور مهابادی و حمید درخشان در کادر فنی این تیم خاطرنشان کرد: این افراد از قدیمی‌های فوتبال هستند و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم، اما اشتباه کردند که این سمت‌ها را پذیرفتند. این دوستان با این کار، مسئولان را تأیید می‌کنند. رؤسای فدراسیون از قدیمی‌های فوتبال خبر دارند؟ زمانی تیم‌های نونهالان، نوجوانان، نوجوانان، جوانان، امید و حتی تیم ملی ما در آسیا حرف اول را می‌زدند، اما الان وقتی با تیم یک جزیره بازی می‌کنیم، تن‌مان باید بلرزد! ما هر چه داریم از قدیمی‌هاست و امروز هم تازه روز خوب ماست.

مناجاتی با انتقاد از شرایط فعلی تیم‌های پایه به تسنیم گفت:‌ خدا عاقبت جوانان کشور که چشم امیدشان به این ورزش است، به خیر کند. زمانی که در تیم جوانان بودیم، دوستان خوبی چون علی دوستی، غلام پیروانی و حمید بابازاده را به شهرستان‌ها و حتی روستاها می‌فرستادیم تا بازیکنان خوب را انتخاب کنند، اما الان دل آن بازیکن جوان روستایی به چه چیزی خوش است؟ به خاطر اینکه مدیران بگویند مسابقات پایه در دوره مدیریت من برگزار می‌شود، بازی‌ها انجام می‌شود،‌ اما بهره این رقابت‌ها چیست؟

258 41

کد خبر 1457560

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =