به تخلفات رانندگان حمل ونقل عمومی دراستان چهارمحال وبختیاری رسیدگی می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر و تاکسی‌های بین‌شهری اجازه افزایش کرایه را به بهانه کاهش مسافر و جابجایی مسافر با ۵۰ درصد ظرفیت ندارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، ‍ عزیزالله روشن در جلسه قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در خصوص گزارش تخلف برخی شرکت‌های حمل و نقل مسافر و تاکسی‌های برون شهری مبنی بر رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: به شرکت متخلف تذکر لازم داده شد و در صورت تکرار برخورد لازم صورت می‌گیرد، تمام ناوگان حمل و نقل عمومی موظف هستند با ۵۰ درصد ظرفیت اقدام به جابجایی مسافر کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری افزود: گاهی گزارشاتی مبنی بر جابجایی مسافر در میسر شهرکرد به سایر استان‌ها و بالعکس با ظرفیت بیش‌تر از ۵۰ درصد در ناوگان حمل و نقل عمومی واصل می‌شود که معمولا از سمت استان‌های مبدا پروتکل‌ها و مصوبات رعایت نمی‌شود.

وی بیان کرد: در روز ابتدایی اعمال محدودیت تردد برای ورود و خروج خودروهای بومی در روز اول آذرماه با کاهش ۱۳.۷ درصدی تردد و ۳۸ درصدی ورود و خروج خودرو مواجه بودیم، همچنین در روز دوم اجرای محدودیت‌ها مجموع ترددهای استانی با کاهش ۳۲.۴ درصدی مواجه شد و ورودی با کاهش ۵۱ درصدی و خروجی با کاهش ۴۱ درصدی مواجه شد.

روشن در پایان تاکید کرد: رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر و تاکسی‌های بین‌شهری اجازه افزایش کرایه را به بهانه کاهش مسافر و جابجایی مسافر با ۵۰ درصد ظرفیت ندارند.

46

کد خبر 1459161

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =