کدام سهام ها امروز بیشترین و کمترین رشد را تجربه کردند؟

تسنیم نوشت: امروز سهامداران شرکت‌های سیمان شرق، حفاری شمال و قند اصفهان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۱۸هزار و ۵۹۷واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۵۶هزار و ۹۴۴واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۲۲میلیارد و ۸۸۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۹هزار و ۸۳۶میلیارد تومان در یک میلیون و ۳۵۶ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان شرق، حفاری شمال و قند اصفهان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پگاه آذربایجان غربی، ایران تایر و فولاد خوزستان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/09/04

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۳میلیارد و ۱۹۵میلیون ورقه به‌ارزش ۸هزار و ۲۴۵میلیارد تومان در ۷۴۸هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۶۹۸واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و مدیریت انرژی تابان هور بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1459190

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =