سفرهای ضروری با حمل و نقل عمومی امکان‌پذیر است

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: در ایام محدودیت‌های کرونایی که از اول آذرماه آغاز شده سفرهای ضروری مردم با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین، علیرضا معیری‌پور، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: با توجه به ایجاد محدودیت‌های تردد برای ناوگان شخصی و در پاسخ به نیاز به وجود آمده به منظور جابجایی مسافر، تمام ناوگان عمومی استان به حالت آماده باش ۱۰۰درصد درآمده و سفرهای ضروری هموطنان در حال حاضر با این ناوگان در حال انجام است.
او اضافه کرد: با توجه به اینکه هدف نهایی ایجاد محدودیت‌ها قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا است بنابراین برای حفظ سلامت استفاده کنندگان از ناوگان حمل و نقل عمومی دریافت هرگونه خدمات توسط ناوگان اتوبوس و مینی بوس و سواری کرایه منوط به اخذ استعلام سلامت از سامانه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی شده است. 
معیری‌پور ادامه داد: در این خصوص ضمن توجیه فعالان بخش و نظارت های سخت گیرانه، افراد ناقل بیماری کرونا به هیچ عنوان اجازه بهره‌مندی  از خدمات حمل و نقل مسافر را ندارند. 
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین اظهار امیدواری کرد با کنترل های بهداشتی اعمال شده و همکاری مردم در بهره گیری از ناوگان حمل و نقل عمومی و اجتناب از سفرهای غیرضروری به زودی در کشور شاهد قطع زنجیره بیماری کووید ۱۹ باشیم.

46

کد خبر 1459495

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =