آخرین آمار جریمه خودروها بدلیل عدم رعایت محدودیت‌ها در آذربایجان‌غربی

آخرین آمار جریمه خودروها و پلمب واحدهای صنفی در راستای رعایت نکردن محدودیت‌های کرونایی در آذربایجان‌غربی اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سردار مسعود خرم‌نیا فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی درخصوص آخرین وضعیت اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونایی در استان گفت: هدف از اجرای طرح ممنوعیت تردد کرونایی سلامت جامعه است و علی رغم همکاری قابل قبول مردم با پلیس و پایش آنلاین و ۲۴ساعته از ابتدای شروع طرح ۲۱هزار و ۲۷۸ مورد راننده به همراه خودرو مربوطه به محل سکونت خود عودت و تعداد ۳۱۳مورد جریمه ۵۰۰هزار تومانی برای شهرهای با وضیعت نارنجی و ۱۸۰مورد جریمه یک میلیون تومانی برای شهرهای با وضعیت قرمز اعمال شده است.
وی ادامه داد: در بحث ممنوعیت تردد در داخل شهرها از ساعت ۲۱ الی ۴بامداد ۲۶هزار و ۱۹۰ مورد تذکر لسانی، ۷۸۵مورد تذکر پیامکی، ۵هزار و ۸۴۲مورد جریمه ۲۰ الی ۱۰۰هزار تومانی اعمال شده است.

علی مصطفوی رییس شورای اطلاع‌رسانی استان هم درخصوص  آمار روزهای سوم و چهارم محدودیت‌ها گفت: در شهرستان پلدشت، ۳ فقره جریمه یک میلیون تومانی اعمال و ۵ واحد صنفی پلمب شدند ضمن اینکه در کنترل شبانه تردد "محدودیت ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح) توسط پلیس راهور، طی آن ۳۴ مورد تذکر، یک مورد جریمه ۲۰۰ هزار تومانی و یک مورد جریمه یک میلیونی صادر شده است.
وی ادامه داد: در شهرستان بوکان، ۶ تذکر کتبی به ۲ بانک، ۲ مرکز تعویض پلاک خودرو، ۳ مطب پزشک و یک آزمایشگاه بدلیل عدم رعایت فاصله اجتماعی و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای ۱۶ خودرو بدلیل عدم رعایت ورود به این شهرستان اعمال شد.

وی اضافه کرد: در شهرستان پیرانشهر یک واحد قلیانسرا و ۴ واحد صنفی متخلف پلمب شدند.
مصطفوی گفت: در تکاب نیز، ۲۶۵ مورد تذکر لسانی و ۸۵ مورد عودت خودرو به مبداء به خودروهای لا پلاک غیربومی انجام و در چایپاره، یک قلیانسرا پلمب شد.

مصطفوی ادامه داد: در خوی ۱۹ فقره از مغازه‌های متخلف به علت عدم اجرای محدودیت‌های ابلاغی و در سردشت نیز دو پاساژ پلمب شد.
وی افزود: در سلماس، ۲ واحد صنفی پلمب شدند و در میاندوآب، ۱۷ مورد پلمب رخ داده و ۶ مورد اعمال جریمه یک میلیون تومانی صورت گرفته است.

46

کد خبر 1459554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =