مردم چگونه تخلفات کرونایی را گزارش دهند؟

تسنیم نوشت: مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، گفت: مردم تخلفات صنفی را به شماره ۱۲۴ و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را به ۱۹۰ گزارش کنند.

دکتر محمدحسین حیدری، ضمن تشکر از کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، اظهار کرد: امیدواریم با رعایت و دقت بیشتر در رعایت پروتکل‌ها بتوانیم آثار زیان‌بار این بیماری را کاهش دهیم.

وی درباره نحوه شکایت از افراد یا مشاغلی که پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های مصوب را رعایت نمی‌کنند، افزود: در صورتی‌که مردم در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مشاغلی که در سطح یک تعریف شدند و باز هستند، مشکلاتی را مشاهده کردند، با شماره ۱۹۰ تماس بگیرند و مسائل بهداشتی مربوط به مشاغل باز را به اطلاع ما برسانند که رسیدگی کنیم.

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت ادامه داد: در صورتی که مردم قصد دارند شکایت یا گزارشی درباره ادامه فعالیت یا بازبودن سایر مشاغلی ارائه دهند که در شهرهای قرمز و نارنجی نباید باز باشند، با شماره تلفن ۱۲۴ مربوط به وزارت صنعت تماس بگیرند تا همکاران ما در وزارت صمت آن را پیگیری کنند.

حیدری خاطرنشان کرد: امیدواریم با گزارش‌های مردم درباره تخلفات احتمالی در زمینه رعایت نکردن پروتکل‌ها، بتوانیم بهتر با بحران کووید ۱۹ مقابله کنیم.

۴۷۲۳۲

کد خبر 1459599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =