ترافیک صبحگاهی در بزرگراه همت، حکیم و هاشمی رفسنجانی

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرهنگ رنجبر درباره آخرین وضعیت ترافیکی معابر شهر تهران در هشتم آذر ماه توضیحاتی داد.

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه شنبه (هشتم آذر ماه ۱۳۹۹) اظهار داشت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از بوستان جوانمردان، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای بار ترافیکی صبحگاهی هستند.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: در بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از میدان آزادی و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی ترافیک سنگین را شاهد هستیم.

وی افزود: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از هنگام، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه ترافیک صبحگاهی را شاهد هستیم.

سرهنگ رنجبر گفت: در بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از شیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه کرج-تهران از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1460401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =