آخرین وضعیت آماده‌باش نیروها برای بارش برف در آذربایجان‌غربی

بارش برف در شهرها و محورهای مختلف آذربایجان‌غربی ادامه دارد و نیروهای راهداری، انتظامی و پاکبانان شهرداری‌ها در آماده‌باش هستند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، بعد از بارش شدید برف در اواخر هفته گذشته و پیش‌بینی بارش در هفته جاری، نیروهای راهداری، انتظامی و پاکبانان شهرداری‌ها در آماده‌باش هستند.

تردد در برخی محورها فقط با زنجیرچرخ

سرهنگ حسین زاده رییس پلیس راه فرماندهی انتطامی آذربایجان‌غربی درخصوص آخرین وضعیت تردد درجاده‌های استان گفت: به تمامی رانندگان توصیه میشود حتی الامکان از تردد در سطح جاده ها پرهیز نمایند ودر صورت تردد

عملیات برفروبی در محورها

راهداران استان از نخستین ساعات بارش برف در آماده‌باش هستند.
این مطلب را مدیرکل راهداری و حمل و نقل آذربایجان‌غربی گفت و افزود: راهداران از نخستین ساعات بارش برف در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان در حال بازگشایی مسیرهای مسدود شده استان از جمله ۲۵۰ روستای استان بودند.
وی اضافه کرد:  با عنایت به تلاش شبانه‌روزی راهداران تمام راههای اصلی و فرعی باز و تردد روان در آنها برقرار بوده است.

پاکبانان در آماده‌باش کامل

هادی بصاری معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: با آغاز بارش‌های پاییزی و شدت گرفتن این بارش‌ها ۸۸۰ پاکبان و ۵۷ دستگاه خودرو اداره ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در آماده‌باش کامل هستند.

وی افزود: قبل از آغاز بارش‌ها و براساس اطلاعیه‌های صادره از سوی هواشناسی، تمام نواحی ششگانه سازمان و خودروهای اداره ماشین آلات در آماده باش کامل قرار می‌گیرند.

معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: کار سازمان مدیریت پسماند شبانه‌روزی و بدون وقفه است و در ایام پاییز و زمستان علاوه بر نظافت شهری در جهت رفع آبگرفتگی‌ها و برف‌روبی معابر نیز ۸۸۰ پاکبان سازمان و ۵۷ خودرو فعالیت می‌کنند.

بصاری ادامه داد: خودروهای ویژه در محل‌های خطرساز به هنگام بارش برف مستقر شده اند و همچنین کیسه‌های شن و ماسه در محل‌های از پیش تعیین شده جایگذاری شده است.

وی گفت: شهروندان می‌توانند مشکلات محله خود را به هنگام بارش‌ها از طریق سامانه ۱۳۷ اطلاع‌رسانی کنند تا در اسرع وقت توسط اکیپ‌های ویژه سازمان جهت برطرف‌سازی مشکلات اقدام شود.

48

کد خبر 1460617

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =