طرح "پازل همدلی" در قزوین اجرا شد

مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: مردم خیر و نوع دوست استان با پرداخت یک میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال در طرح پازل همدلی این دستگاه مشارکت کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا وارثی، مدیرکل بهزیستی قزوین با بیان اینکه این پویش پازل همدلی در ۲مرحله اجرا می شود، گفت: در مرحله اول این طرح، شاهد خرید ۱۳هزار و ۳۳۰قطعه پازل از سوی مردم و خیران استان بودیم.
او افزود: در مرحله نخست این طرح تعهد استان قزوین یک میلیارد ریال بود اما ۳۰۰میلیون ریال علاوه بر این میزان جمع آوری شد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای تحقق مرحله دوم این طرح  ۲میلیارد ریال باید جمع آوری شود، گفت: امیدواریم مردم خیر و نوع دوست استان قزوین یکبار دیگر در حمایت از نیازمندان و کاهش مشکلات آنها سنگ تمام بگذارند.
وارثی اضافه کرد: طرح پازل همدلی به همت بهزیستی کشور با شعار "قطعه قطعه جمع گردد، همدلی معنا شود" و با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان مددجوی این سازمان طراحی شده که با حضور خیران در استان ها و خرید این پازل ها این طرح در حال تکمیل است.
او اظهار کرد: طرح پازل همدلی بزرگترین پویش و ماندگارترین اقدام در راستای تامین نوشت افزار برای دانش‌آموزان نیازمند کشور است.
وارثی همچنین گفت: یکی از اقدامات سازمان بهزیستی فراهم کردن بستر و زمینه برای مشارکت‌های مردمی و ورود سازمان‌های مردم نهاد است که خیران استان با مشارکت در اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی به مددجویان بهزیستی به عنوان بازوان بهزیستی عمل می‌کنند.
مدیر کل بهزیستی استان قزوین با بیان اینکه قیمت هر قطعه پازل در این طرح ۱۰هزار تومان در نظر گرفته شده است، افزود: قطعات این پازل به همت مشارکت‌های مردمی تکمیل و با ثبت اسم تمام مشارکت‌کنندگان بر روی این قطعات به عنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران به یادگار نصب و ماندگار می شود.
مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: علاقه مندان می توانند جهت مشارکت در این طرح به سایتpuzzlehamdeli.ir مراجعه کنند.

46

کد خبر 1461247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =