توزیع ۱۰ هزار بسته پوشاک و لوازم تحریر بین دانش‌آموزان نیازمند گلستانی/ طرح " نذر هوشمند" اجرایی می‌شود

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه گلستان از اجرای پویش " همکلاسی مهربان" در استان خبر داد و گفت: در این مرحله از رزمایش کمک مؤمنانه ۱۰ هزار بسته شامل ۶ هزار بسته پوشاک ۴ هزار بسته لوازم تحریر بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از گلستان : مرحله جدید رزمایش کمک مؤمنانه سازمان بسیج دانش‌آموزی استان در قالب پویش " همکلاسی مهربان" و به همراه با توزیع پوشاک بین دانش آموزان نیازمند آغاز شد.

سرهنگ پاسدار محمود علیخانی، مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گلستان با بیان اینکه دانش‌آموزان در رزمایش کمک مؤمنانه خوش درخشیدند، اظهار داشت: ۱۵۰ سرگروه دانش‌آموزی در استان داریم که از شروع کرونا تا کنون، همگام با سایر اقشار اقدامات خوبی در زمینه کمک‌های مؤمنانه انجام دادند.

وی گفت: تهیه و توزیع ماسک، بسته‌های معیشتی، اجرای طرح قلک کریمانه که دانش‌آموزان پیشگام در اجرای این طرح شدند و کمک‌های خود را برای تهیه بسته‌های معیشتی اهدا کردند.

علیخانی افزود: پویش همکلاسی مهربان نیز با همکاری آموزش و پرورش در چند مرحله اجرایی شده است. در این مرحله ۶ هزار بسته پوشاک و ۴ هزار بسته لوازم تحریر در سراسر استان بین دانش‌آموزان مناطق محروم استان توزیع خواهد شد.

وی بیان داشت: طرح یک کاسب یک دانش آموز نیز از جمله طرح‌هایی است که برای حمایت از دانش‌آموزان کم بضاعت و نیازمند و با مشارکت بسیج اصناف در حال انجام است.

وی ادامه داد: در این طرح بسیج دانش‌آموزی حلقه اتصال دانش‌آموزان نیازمند با کاسبان هستند تا بخشی از نیازمندی‌های آنان از جمله پوشاک، لوازم تحریر و غیره با کمک آنان فراهم شود.

ضمن اینکه " نذر هوشمند" نیز با مشارکت دانش‌آموزان بسیجی در حال انجام است تا با جمع‌آوری کمک‌های آنان برای دانش‌آموزانی که از تجهیزات هوشمند برای آموزش مجازی محروم هستند، تبلت خریداری شود.

46

کد خبر 1461339

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =