۰ نفر
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
بهترین طرح ها برای دکوراسیون اداری

بر اساس تحقیقات انجام گرفته ، قرار گرفتن در یک فضای راحت و جذاب نقش مهمی در روحیه و بهره وری کلی ما دارد، اما آیا می دانید یک فضای اداری با طراحی مناسب می تواند در موفقیت تجارت شما تأثیر بگذارد؟ یادگیری نحوه تزئین مناسب دفتر کار می تواند تأثیر شگرفی در تجارت شما داشته باشد.

گروه مکعب  ساده ترین دفاتر را با یک طراحی حرفه ای متعادل می کنند. یک محیط شیک و پر از رنگ، منجر به ایجاد یک محیط شاد و سالم برای کار اعضای تیم شما می شود. ایده های طراحی دفتر شما باید ارزش های شرکت شما را به گونه ای تجسم بخشد که باعث شود همه افراد در محل کار احساس خوبی داشته باشند. شما نمی خواهید افرادی با ورود به دفتر شما از دفترتان بد برداشت کنند. از این ۷ ایده دکوراسیون دفتر که توسط mokaabgroup جمع آوری شده استفاده کنید تا دفتر خود را با عناصری تزئین کنید که هر روز شما و تیمتان را پربازده و با انگیزه نگه می دارد. وقت آن رسیده است که ایده های طراحی دفتر شرکت خود را ارتقا دهید.

۱. بنر ماموریت شرکت خود را در معرض دید قرار دهید

به ایجاد تصویری بزرگ از بنر ماموریت شرکت خود و نصب آن در یک منطقه شلوغ و پر رفت و آمد فکر کنید. سپس آن را فقط در چند مرحله آسان تنظیم کنید. دیوار سبک و متحرک است، بنابراین روشی انعطاف پذیر برای نمایش بنر ماموریت شماست. مشاهده هر بار بنر مأموریت شرکت شما در معرض دید، می تواند روشی موثر برای به نمایش گذاشتن خدمات تجارتی شما باشد.

چیزی مثل این:

· موفقیت مشتری را شخصاً در نظر بگیرید

· محصولی بسازید که به آن افتخار کنید

· سریع یاد بگیرید، سریعتر عمل کنید

· واقعی باشید

۲. با افراد هنری محلی خود ارتباط برقرار کنید

یک پیشنهاد، از دکوراسیون دفتر کار خود بهانه ای برای حمایت از برخی از هنرمندان محلی استفاده کنید. برای یافتن هنرمندانی که کارهای هنری متناسب با سبک دفتر شما ایجاد می کنند، گالری های منطقه خود را بررسی کنید و ببینید آیا آنها می توانند برخی از قطعات را برای شما سفارشی کنند. بسته به اینکه در چه سطحی از کار قرار دارید، این می تواند به شما یک روش سفارشی ارائه دهد تا پیام بازاریابی شرکت خود را به مخاطبان کاملا جدید گسترش دهید.

۳. رنگ های برند خود را ادغام کنید

هنگام انتخاب طرح رنگی برای فضای خود، رنگهای برند خود را در آن بگنجانید تا فضای شما واقعاً سبک منسجمی را بازتاب دهد که در آن شما و تجارتتان چه چیزی را تشکیل می دهید. با ادغام نام تجاری شما در طراحی دفتر، کارمندان ممکن است ارتباط قوی تری با تجارت داشته و تمایل بیشتری به ارتقا تصویر مثبت شرکت داشته باشند. رنگ های مناسب می توانند تأثیر روانی قدرتمندی در افراد داشته باشند و باعث شوند احساس شادی بیشتری داشته باشند.

۴- فضاهای مختلف را با فرش ترسیم کنید

فرش ها راهی عالی برای ترسیم فضاهای مختلف بدون ایجاد موانع فیزیکی هستند. اگر فضای بیشتری با چندین بخش دارید، آن قسمت ها را با فرش جدا کنید. یا اگر دفتر کارتان کوچکتر است، هنوز هم می توانید فرش اضافه کنید. آنها را زیر مبلمان قرار دهید تا به خوبی عمل کنند یا یکی را مستقیماً خارج از درهای دفتر کار خود پهن کنید. حتی یکی دو تا هم می تواند فضای شما را سرگرم کننده کند.

۵. کارهای بزرگ هنری را آویزان کنید

اگر به دنبال ایده های عالی دکوراسیون اداری هستید، هنر آویزان کردن می تواند فضای کاری شما را بسیار جالب، متفکر و جادار جلوه دهد این کار را با دیوارپوش های سیاه و سفید ساده انجام دهید یا با کارهای پر جنب و جوش و چشم نواز که هر زمان از کنار آنها عبور می کنید، روز شما را روشن می کند. افزودن چاپ های بوم به دیوارهای دفتر کار شما می تواند بیانگر زیبایی از هنر برای نشان دادن قلب و ذهن شرکت شما باشد. می توانید این چاپ های بوم با کیفیت را توسط ما امتحان کنید. آنها از تکنولوژی پیشرفته برای ایجاد چاپهای واضح، زیبایی شناسانه و جذاب از عکس یا اثر هنری مورد نظر شما استفاده می کنند. چاپ های به دست آمده، خیره کننده و چشم نواز است که ایده آل ها و انگیزه های شرکت شما را نشان می دهد.

۶. مبلمان منحصر به فرد اضافه کنید

این روزها گزینه های زیادی برای کاناپه، صندلی، میز و موارد مشابه وجود دارد. از صندلی های کلاسیک گرفته تا مبلمان مدرن، اما شما باید از مبلمانی استفاده کنید که با برند شما هماهنگی داشته باشد.

۷. آینه ها را در ارتفاع بالا بگذارید

آینه ها می توانند کل فضای کار شما را تغییر دهند. آنها دفتر شما را از ظرافت حرفه ای تری برخوردار می کنند و می توانند هر نوع فضایی را بزرگتر نشان دهند و باعث می شوند فضای کار شما بازتر و جذاب تر شود.

۲۱۲۱

کد خبر 1461558