ماجرای ابرقهرمانی ستاره «بازی تاج و تخت»

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پیتر دینکلیج برای نقش آفرینی در نقش اصلی بازسازی فیلم سینمایی «انتقام جوی سمی» انتخاب شده است.

پیتر دینکلیج که برای بازی در سریال «بازی تاج و تخت» شناخته می‌شود در ریبوت فیلم سینمایی «انتقام جوی سمی» نقش آفرینی می‌کند.

میکن بلیر نویسندگی و کارگردانی این پروژه را بر عهده دارد. دینکلیج در این فیلم ابرقهرمانی است که داستان فیلم روی آن تمرکز دارد. لوید کافمن و مایکل هرز تهیه کنندگان این پروژه هستند.

داستان فیلم نخست به این صورت است که شخصیت اصلی فیلم که در ابتدا با نام ملوین معرفی و شناخته می‌شود، به درون یک گودال از زباله‌های سمی هل داده می‌شود. او از این حادثه زنده می‌ماند و حالا می‌خواهد پسرش را نجات دهد. فیلم «انتقام جوی سمی» در زمان انتشارش به یک فیلم محبوب تبدیل شد و کارتون‌های زیادی از این شخصیت برای کودکان ساخته شد.

دینکلیج برای بازی در سریال «بازی تاج و تحت» بسیار مورد تحسین منتقدان قرار گرفته بود و برای این نقشش نیز ۴ جایزه امی و گلدن گلوب دریافت کرده است. او در حال حاضر مشغول فیلمبرداری در «Cyrano» به کارگردانی جو رایت است. دیگر نقش آفرینی‌های او شامل «شام من با هروه»، «انتقام جویان: جنگ ابدیت» و «مردان ایکس: روزهای گذشته اینده» می‌شود.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1461619

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =