اجرای ‌برنامه‌های متنوع به مناسبت هفته گرامیداشت معلولان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین از اجرای ویژه‌برنامه‌های متنوع به مناسبت هفته گرامی‌داشت معلولان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مژده اروجی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در آستانه هفته گرامی‌داشت معلولان، از اجرای برنامه‌های متنوع به این مناسبت خبرداد و اعلام کرد: برنامه‌های کانون قزوین در هفته گرامی‌داشت معلولان (۱۳ تا ۲۰آذرماه) هم‌زمان با سراسر کشور، با شعار«با توانایی‌های متفاوت آینده را خواهیم ساخت» اجرا می‌شود.
او با اشاره به این که کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه از جمله مخاطبان اصلی فعالیت‌های کانون هستند، این هفته را فرصتی برای یادآوری حقوق و تبیین جایگاه ویژه آنها در جامعه دانست.
اروجی در ادامه افزود: با توجه به شرایط دوره فاصله‌گذاری اجتماعی به سبب گسترش بیماری کرونا بیشتر برنامه‌های کانون در هفته گرامی‌داشت معلولان به شیوه مجازی اجرا می‌شود.
او از طراحی و انتشار پوستر ویژه این هفته، تهیه محتوای مناسبتی در وبگاه (Qazvin.kpf.ir) خبر داد.
کارگاه نقاشی، شعرخوانی، تهیه پادکست کتاب، قصه‌گویی، کارگاه کاردستی، نمایش پویانمایی، برگزاری نمایشگاه مجازی از آثار تولید شده و اجرای نمایش به عنوان بخشی از برنامه‌های پیش ‌بینی شده در هفته گرامی‌داشت معلولان است.
اروجی تاکید کرد: کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه دارای توانمندی‌ و استعدادهای ارزشمندی هستند که شناسایی و پرورش آن از جمله افتخارات و نقاط قوت فعالیت‌های کانون به‌شمار می‌آید.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین یادآور شد: مرکز فرهنگی و هنری مجتمع واقع در شهرک کوثر، به عنوان نخستین مرکز فرهنگی و هنری فراگیر استان، با برخورداری از امکانات ویژه به کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه خدمات فرهنگی، هنری، ادبی و علمی ارائه می‌کند.

۴۶

کد خبر 1461664

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =