شناسایی ۵۴۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان/سیر کاهشی بیماری

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۴۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان شناسایی شده است.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین اظهار داشت: در ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۳۸۴ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد تست کرونای ۵۴۸ نفر مثبت اعلام شده است.

 وی افزود: در طول شبانه روز گذشته همچنین ۲۳۴ بیمار مبتلا به کرونا در مرکز نحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند که با احتساب این تعداد  مجموع بستریان کرونای در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به یک هزار و ۶۳۷ نفر رسیده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  با بیان اینکه در حال حاضر ۳۷۶ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند، گفت: تعداد مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر ۳۲ نفر بود که تاکنون تست ۱۸ نفر از این افراد مثبت اعلام شده است.

روند کاهشی ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در اصفهان

وی با اشاره به روند کاهشی ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در اصفهان ابراز داشت: امیدواریم با توجه به روند تعطیلی ها در استان اصفهان و با رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم روز به روز شاهد روند کاهشی این بیماری مسری خطرناک در استان اصفهان باشیم.

48

کد خبر 1461672

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =