ماهیگیری BBC فارسی از آبگرفتگی خوزستان

فارس نوشت: فیلم منتشرشده با تیتر آبگرفتگی بیمارستانی در خوزستان در بی‌بی‌سی فارسی مربوط به بیمارستانی در بصره است.

 BBC فارسی به تازگی فیلم کوتاهی  را منتشر کرد و مدعی آب گرفتگی در بیمارستان رازی اهواز شد. اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که این فیلم مربوط به بیمارستانی در عراق است که حتی چند هفته پیش در رسانه‌ها و توسط کاربران فضای مجازی منتشر شده بود.

همچنین فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز هم این فیلم و انتسابش به بیمارستان های این استان را تکذیب کرد.

طی روزهای گذشته و پس از باران‌های شدید در اسنتان خوزستان گروه‌های جهادی و ائمه جمعه این استان به کمک بسیج، سپاه و نیروهای امدادی آمدند تا این مشکل را زودتر رفع کنند اما اینکه چرا بی بی سی فارسی این کمک‌ها را سانسور می‌کند و در عوض فیلم قدیمی را در این شرایط به ایران منتسب می‌کند را باید در سیاست‌های این بنگاه خبری جستجو کرد.

۲۳۲۵۸

کد خبر 1462017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • 35517 IR ۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
  1 0
  اگه این آب گل آلوده و اونا تونستند ماهی بگیرند .پس چرا شماها نمی تونید؟ همیشه خدا این رسانه هایی که توی اروپ هستند از شمایی که تو همین مملکت هستید یک قدم جلوترند . چون ارتباطشون با مردم داره قوی تر میشه و شما ها دارید از ما مردم دورمیشید. شما ها دیگه خیلی وقته صدای مردم مظلوم نیستید.
 • IR ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
  0 0
  بی بی سی رو ولش کن. کار دشمن دشمنی است اما این نماینده اهواز چرا خفقان گرفته؟ جای تصویب این طرح های مزخرف برجامی باید یک فکر اساسی برای این موضوع بکنه. فقط شعار می دن
 • عبدعبادی IR ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
  0 0
  این خبرکه سیاسی نیست حقیقت داره حالااگرتوی کشوردیگری بود دنیاروی سرشون خراب میکردیدولی ماخبرهای انهادروغ بود