ابتلای ۳۰۰نفر و ۲۵فوتی بر اثر کرونا در آوج

فرماندار شهرستان آوج از ابتلای ۳۰۰نفر و ۲۵فوتی بر اثر کرونا ویروس طی ۹ماه گذشته در این شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ نصرت اله علیرضایی، فرماندار شهرستان آوج با اعلام این خبر گفت: طی ۹ماه گذشته از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا به امروز ۳۰۱نفر از شهروندان در سطح شهرستان آوج به این ویروس مبتلا شده اند که از این تعداد ۱۶۸نفر در بخش مرکزی و ۱۳۳نفر در بخش آبگرم ساکن هستند.
او افزود: تعداد فوتی های شهرستان آوج بر اثر ابتلا به این ویروس در طول این مدت ۲۵نفر می باشد که ۱۲نفر از بخش مرکزی و ۱۳نفر از بخش آبگرم هستند.
فرماندار شهرستان آوج گفت: در حال حاضر ۳۵نفر از مبتلایان این ویروس تحت مراقبت و درمان هستند که ۳۰نفر به حالت قرنطینه و سرپایی در منزل تحت مداوا هستند و ۵نفر نیز در بیمارستان های استان بستری می باشند.
علیرضایی افزود: از این مجموعه طی دو هفته گذشته ۲۶نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند که ۲۳نفر از آنها تحت قرنطینه خانگی هستند و در این مدت یک نفر نیز به دلیل ابتلا به کرونا ویروس، فوت کرده است.
فرماندار شهرستان آوج در پایان با تشکر از عموم مردم و اصناف مختلف که دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری های اجتماعی را رعایت می کنند بر تداوم این وضعیت تا رهایی کامل از دام این ویروس خطرناک تاکید کرد.
او با تشکر از مدیریت و کارکنان مرکز بهداشت و درمان شهرستان و مراکز درمانی آوج و آبگرم، پزشکان و پرستاران این مراکز بر تشدید بازرسی ها و برخورد با متخلفان طی روزهای آینده خبر داد.
فرماندار شهرستان آوج افزود: با برگزارکنندگان مراسم ترحیم و عروسی در مناطق مختلف بدون هیچ اغماضی برخورد می شود و دهیاران موظف هستند اطلاع رسانی به موقع را در این خصوص داشته باشند وگرنه در صورت اهمال، با آنها برخورد و از حقوق شان کسر می شود.

46

کد خبر 1462054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =