۱۰۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شد/روند نزولی ابتلا به بیماری در اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخبر خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با  خبرنگار خبرآنلاین،  با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته دو هزار و ۷۱۹ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد مراجعه کننده یک هزار و ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است که این آمار کاهشی در هفته های اخیر از نتایج مثبت اعمال محدودیت های آذرماه است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه از بیماران جدید شناسایی شده در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در شبانه روز گذشته اخیر ۱۹۶ نفر بستری شده‌اند، ابراز داشت: در این بازه زمانی ۱۹۶ بیمار نیز از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر یک هزار و ۵۲۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد ۳۹۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی آمار مرگ ومیر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را ۳۵ نفر اعلام کرد و ادامه داد: تاکنون تست ۲۴ نفر از این افراد مثبت کرونا بوده است.

وی اعلام کرد: در استان اصفهان تعداد موارد مثبت ابتلا به کرونا رو به کاهش است در هفته های گذشته تست کرونا ۶۰ درصد از مراجعه کنندگان مثبت می شد که به نصف تقلیل یافته است. 

46

کد خبر 1462335

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =