ورود سامانه بارشی جدید به استان قزوین

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: استان قزوین تا ظهر دوشنبه تحت تأثیر سامانه بارشی همراه با برف و باران قرار گرفته و دمای هوای نیز تا اواخر هفته آینده زیر صفر درجه است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ قدرت‌الله مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین با  صدور هشدار زرد گفت: از اواخر وقت امروز تا ظهر دوشنبه استان قزوین تحت تأثیر سامانه بارشی همراه با برف و باران قرار گرفته و دمای هوای نیز تا اواخر هفته آینده زیر صفر درجه است.
با توجه به شرایط جوی، به شهروندان استان به طور جدی از سفرهای غیرضروری، حتی درون استانی نیز خودداری کنند و در صورت سفر اضطراری، تجهیزات زمستانی به خصوص زنجیز چرخ، لباس گرم و توشه غذایی همراه داشته باشند.
مهدیخانی تصریح کرد: گروه های نمک پاشی و برف روبی شهرداری در آماده باش و مبادی ورودی و خروجی رودخانه های استان نیز تحت کنترل هستند.
او گفت: با استقرار توده هوای سرد در طول هفته جاری، جهاد کشاورزی اقدامات لازم در خصوص اطلاع رسانی به دامداری و مرغداری‌ها جهت حفظ ذخیره غذایی احشام و سوخت واحدها به عمل آورند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین بیان کرد: شرکت آب منطقه‌ای استان به عنوان متولی اصلی نظارت بر رودخانه‌ها، در هفته جاری نیز باید مراقب طغیان‌های احتمالی نیز باشد.

48

کد خبر 1462957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =