وضعیت بیماران کرونایی در تهران چگونه است؟

فارس نوشت: معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران با بیان اینکه تعداد بستری‌ و فوتی‌ها در این استان مقداری کمتر شده و وضعیت نسبی قابل قبولی داریم، گفت: هیچ مشکلی در خصوص تخت، دارو و تجهیزات لازم وجود ندارد.

نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران در پاسخ به این پرسش که «اکنون وضعیت مراکز درمانی بیماران کرونایی در استان تهران چگونه است؟»،اظهار داشت: اکنون در استان تهران تعداد بستری‌ها و فوتی‌ها مقداری کمتر شده است و وضعیت نسبی قابل قبولی داریم؛ البته هنوز  تعداد بیماران کرونایی بستری بیش از ۴۰۰۰ نفر است و تعداد فوتی‌ها در استان تهران ظرف دیروز و امروز نیز نزدیک به ۷۰ نفر بوده است.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی از نظر نیروی انسانی و تجهیزات پزشکی در مراکز درمانی استان تهران نداریم، افزود:اگرچه اکنون نیروهای درمانی بشدت تحت فشار هستند و فرسودگی کاری بر آنها چیره شده، اما در هر شکل مشکل دارو، تجهیزات، تخت و امکانات لازم نداریم و کماکان خدمات  جاری است.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در استان تهران در پاسخ به این پرسش که «آیا بیماران کرونایی در صورت نیاز به مراکز درمانی برای پذیرش مشکلی نخواهد داشت؟»،تأکید کرد:هیچ مشکلی نداریم و به همه بیمارستانها دسترسی وجود داشته، اورژانس‌های بیمارستانها پذیرش می‌کنند و تخت خالی هم وجود دارد.

۴۷۴۷

کد خبر 1463302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =