۱ نفر
۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
یک عرضه اولیه در راه بورس

فردا، تعداد ۳۰۰میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن، با نماد معاملاتی "وکبهمن" در بازار اول فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، روز سه شنبه 18 آذرماه تعداد 300میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن معادل 12 درصد سهام این شرکت، ر بازار اول فرابورس ایران عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید: 

پول‌های حقیقی راهی بورس شد/ شاخص تحت‌تاثیر چهار عامل

این میزان سهام در محدوده قیمتی 14200 تا 14هزار و 484ریال برای هر سهم و با سهمیه 100سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری بورس بهگزین و متعهدین خرید نیز شرکت تامین سرمایه دماوند به میزان 25 درصد و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی بانک سینا به میزان 25 درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

 تعداد 300میلیون سهم شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن در حالی سه‌شنبه این هفته عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، 250میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد 5میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

گفتنی است عرضه اولیه سهام شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کوثر بهمن فردا(18 آذر) از ساعت 13 تا 17 انجام می شود.

223224

کد خبر 1463596

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =