هیجان در راه است،کدام تیم حریف پرسپولیس در فینال می‌شود؟

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، یک روز پس از حذف نماینده ژاپن و چین، قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سالن کنفرانس استادیوم اجوکیشن سیتی به انجام رسید و مقرر که تیم های اولسان هیوندای با بیجینگ گوآن و ویسل کوبه با سوون سامسونگ در مرحله یک چهارم نهایی بایکدیگر روبرو شوند. این بازی ها پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

در قرعه کشی ابتدا نام تیم اولسان بیرون آمد و سپس حریفش بیجینگ چین انتخاب شد تا مشخص شود این دو تیم نخستین بازی این مرحله را قرار است در ورزشگاه اجوکیشن برگزار کنند.  بازی دوم هم که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، همان روز بین دو تیم سوون سامسونگ و ویتسل کوبه به انجام می‌رسد.

کشور کره جنوبی باتوجه به پیروزی اولسان هیوندای و سوون سامسونگ، بیشترین تعداد نماینده را در این مرحله دارد. نکته جالب این که تیم های پرستاره چینی نظیر گوانژو اورگراند و شانگهای چین پیش از این مرحله حذف شدند.

اکنون پرستاره ترین تیم حاضر در منطقه شرق ویسل کوبه است که با حضور آندرس اینیستا و توماس فرمالن حریفی جدی به حساب می‌آید. نکته جالب این که ویسل برای نخستین بار به لیگ قهرمانان آسیا آمده و حالا امیدوار است که تا فینال نیز پیش برود.

پس از این، بازی مرحله نیمه نهایی روز ۲۳ آذر برگزار می‌شود و سپس پرسپولیس به همراه نماینده شرق آسیا شش روز استراحت خواهند داشت و بعد روز ۲۹ آذر در ورزشگاه الجنوب بازی نهایی را برگزار می‌کنند.

اولسان هیوندای( کره‌جنوبی ) – بیجینگ گوان  ( چین )‏
ویسل کوبه ( ژاپن ) - سئون سامسونگ ( کره‌جنوبی )‏

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1464005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =