هنرمند ژاپنی، کارگاه خوشنویسی ایرانی برگزار خواهد کرد

رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، نشست مجازی «معرفی هنر خوشنویسی ایرانی و کارگاه آموزشی» را با حضور هیساکو تسونادا برگزار خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در راستای معرفی فرهنگ و هنر ایرانی- اسلامی و در ادامه سلسله نشست‌های تخصصی رایزنی فرهنگی، نشست مجازی و کارگاه آموزشی «معرفی هنر خوشنویسی ایرانی» در نرم افزار زوم برگزار می‌شود.

در این نشست تخصصی و کارگاه آموزشی، خانم هیساکو تسونادا از هنرمندان برجسته ژاپنی که حدود ۳۰ سال را در زمینه خوشنویسی ایرانی فعالیت کرده، آثار ارزشمندی را از خود برجای گذاشته، نمایشگاه‌های مختلفی از این آثار برپا و شاگردانی را تربیت کرده است، به سخنرانی می‌پردازد.

وی استاد زبان و ادبیات فارسی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن هم است که دوره‌های تدریس خوشنویسی را با همکاری نمایندگی به اجرا در می‌آورد.

در این برنامه، علاوه بر معرفی هنر خوشنویسی ایرانی، تجربیات، آثار و فعالیت‌های این هنرمند، ارائه خواهد شد. این نشست، روز شنبه ۲۲ آذر ۹۹، مصادف با ۱۲ دسامبر، ساعت ۱۵ به وقت توکیو (۰۹:۳۰ به وقت تهران) برگزار خواهد شد.

این نشست در فضای مجازی زوم با لینک https://us۰۲web.zoom.us/j/۸۳۶۴۵۵۹۴۹۵ و یا در اپلیکیشن موبایل یا کامپیوتری زوم، قابل مشاهده است. برای حضور در این نشست، کد شناسه Meeting ID: ۸۳۶-۴۵۵-۹۴۹۵ باید وارد شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1464388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =