طلسم‌ شدگان/ خبرتعطیلات امروز جمعه منتشر شد

پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به خرافات، رمالی و جادوگری در فوتبال ایران و جهان اختصاص دارد.

به گزارش خبرآنلاین در شماره امروز جمعه خبر تعطیلات آمده:«در اجتماع شاید فوتبال بیش از سایر پدیده‌ها، گرفتار خرافات، رمالی و جادوگری بوده، شاید به اندازه عمر توپ گرد! در سالهای اخیر بارها از حکایت‌هایی عجیب چه در فوتبال ایران و چه در سایر کشورها و رقابتها شنیده‌ایم. داستانهایی گاه مضحک و گاه غریب. کم نیستند کسانی که برای پیروزشدن، هر حربه‌ای را به کار می‌گیرند. آنها می‌خواهند دیگران را طلسم کنند اما انگار خود گرفتار طلسم اصلی هستند، گرفتار افکار خرافی …»؛ پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به خرافات، رمالی و جادوگری در فوتبال ایران و جهان اختصاص دارد؛ پرونده‌ای با تیتر«طلسم‌ شدگان».
از دیگرعناوین مهم بیست‌ وهشتمین شماره «خبرجنوب تعطیلات» می‌توان به فتح نشده (به بهانه روز کوهستان)، حکایت ارابه شیطان در ایران، آیدا! لبخند بزن (عشق، شعر و زندگی احمد شاملو)، داستان انسان و پلوتون بعد از مرگ خورشید، من دیکتاتور نیستم (همراه با استویچکوف بلغاری) و کمی مزه شکست اشاره کرد.

■ ■ ■

لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات» جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، موسیقی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا پس از این، روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی42 سال گذشته در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

1717

کد خبر 1464888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =