۱ نفر
۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
پای دهه هفتادی‌ها به شبکه سه رسید

طی روزهای گذشته برنامه گزارش ورزشی شبکه سه بازی‌های مهمی را در دستور پخش قرار داده. نکته قابل‌توجه اما ورود دو گزارشگر دهه هفتادی به صدا و سیما بود.

زاوش محمدی؛ در هفته‌ای که در حال سپری شدن است فوتبال‌های مهمی در چارچوب رقابت‌های اروپایی برگزار شد و طبق روال همیشگی، صدا و سیما در قالب برنامه گزارش ورزشی‌ به پخش آنها پرداخت.

 نکته‌ قابل‌توجه اما درباره پخش مستقیم این بازی‌ها از شبکه‌ سه در این هفته، استفاده از دو گزارشگر جوان و جدید در مسابقات رئال‌مادرید و بارسلونا بود. دو گزارشگری که انگار پیش از این در رقابت‌های فوتبال داخلی و ملی فعالیت داشتند اما حالا برای اولین بار فوتبال‌های خارجی شبکه سه را گزارش کردند.

محمدرضا حکیمی و احسان خراسانی گزارشگرانی بودند که یکشنبه و سه‌شنبه شب صدای‌شان از برنامه گزارش ورزشی پخش شد و بازی‌های بارسلونا - لوانته و رئال مادرید - بیلبائو را گزارش کردند. نکته جالب درباره این دو گزارشگر که بازتاب‌ زیادی در فضای مجازی داشت، سن آنها بود. این دو گزارشگر هر دو متولد دهه هفتاد هستند.

شبکه‌ سه پیش از این در تیزرهای تبلیغاتی برنامه‌های ورزشی از به کار گرفتن گزارشگران جوان صحبت کرده بود و حالا به نظر رویکرد مدیریت شبکه اینطور بوده که وقت استفاده از این جوان‌ها رسیده.

البته که هنوز به گزارش گزارشگران صدا و سیما و جوان‌ترهایی که تازه وارد این کار شدند از سوی مردم انتقاداتی وارد است اما در مقابل نطرسنجی برنامه گزارش ورزشی نشان می‌دهد دو گزارشگر دهه هفتادی هم مثل اکثر گزارشگران فوتبال خارجی شبکه سه درصد زیادی از آرای خوب و متوسط را به سمت خود آوردند. اتفاقی که شاید موجب شود صدا و سیما به مسیر خودش در راه استفاده از گزارشگران جوان و تغییر نسلی که مردم بارها خواستارش بودند ادامه دهد.

256 251

کد خبر 1466772

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =