دست رفاقت سرمربی آنتورپ به سمت بیرانوند

سرمربی تیم فوتبال آنتورپ اعلام کرده که صحبت های او بعد از شکست تیمش برابر بروژ به اشتباه ترجمه شده و هنوز هم به توانایی های بیرانوند اعتماد دارد؛ به نظر می رسد این مربی در گفت وگو با بیرانوند تلاش کرده سوتفاهم ایجاد شده را برطرف کند.

زاوش محمدی: یک فرصت برای علیرضا کافی بود تا خودش را نشان بدهد.هرچند در بازی با تاتنهام گاهی هیجانی می شد،گاهی خروج های ناموفق داشت و پرتاب دست هایش هم بیش از اندازه بود ولی باز علی بیرو بود.آنقدر که خودش را صاف انداخت توی قلب هزاران هوادار آنتورپی.آنقدر که وقتی سرمربی پس از بازی درباره اش نطق کرد و حرف هایی زد که به مذاق آنها خوش نیامد،به پیج رسمی باشگاه حمله کردند و علیه آقای سرمربی موضع گرفتند.

بیرو آن شب دو گل خورد اما ستاره بود.تیمش باخت اما او مقصر نبود.با این حال به نظر می رسد که لکو دنبال یک مقصر می گشت و چه کسی بهتر ازعلیرضا.او مصاحبه کرده و گفته بود که به خاطر بازی دادن به دروازه بان ملی پوش ایران پشیمان است و نباید چنین کاری را انجام می داده است.البته لکو جوابش را هم خیلی زود گرفت.هواداران آنتورپ ازاو پرسیده بودند که در روز پر اشتباه مدافعان چرا همه کاسه و کوزه ها را سر بیرانوند می شکند؟

پشیمانی دوباره آقای سرمربی
زیاد شدن اعتراض ها،ناراحتی علیرضا و انجام یک مصاحبه دیگر.اما چرا پس از چند روز؟خبرها خیلی زود می پیچد و ظاهرا این بار لکو حرف های تازه ای را به بیرانوند زده است.او خطاب به علیرضا گفته که هیج وقت درباره او این طور حرف نمی زند،چون یک مربی حرفه ای است و از حرف هایی که پس از بازی زده سوء برداشت شده است.

بیشتر بخوانید: سردار در راه تکرار آقای گلی لیگ روسیه

ترجمه اشتباه و ناراحتی از حمله هواداران

لکو که احساس کرده بوده علیرضا از حرف هایی که زده ناراحت است یک دلیل دیگر هم برای اینکه دل بیرو را به دست بیاورد مطرح می کند.اینکه حرف هایی که زده حاصل ترجمه اشتباه بوده است.لکو در صحبت هایی که با گلر یک تیم ملی ایران داشته از این گفته که شکست در فوتبال طبیعی است و همه بازیکنان برای بازی در آنتورپ به یک اندازه شانس دارند. در واقع مربی آنتورپ تلاش کرده روحیه بیرانوند را حفظ کند و سوتفاهم احتمالی را برطرف کند.

بازگشت با روحیه علیرضا 
علیرضا حالا روحیه اش خوب است. بعد از جلسه ای که با این مربی برگزار کرده با انگیزه بیشتری در تمرینات حاضر شده است.بیرانوند برخلاف اخباری که منتشر شده در شرایط روحی مناسبی به سر می برد و امید زیادی دارد تا دوباره در ترکیب تیمش قرار بگیرد و شانس خودنمایی داشته باشد. باید دید در هفته های آینده وضعیت علیرضا در آنتورپ چگونه خواهد بود. آیا دوباره به او فرصت می رسد یا نه؟ احتمال اینکه در بازی های بعدی رقیب بیرانوند درون دروازه قرار بگیرد وجود دارد ولی بیرانوند به خاطر صحبت های لکو به آینده امیدوار شده است.

لکو در صحبت هایی که با گلر یک تیم ملی ایران داشته از این گفته که شکست در فوتبال طبیعی است و همه بازیکنان برای بازی در آنتورپ به یک اندازه شانس دارند

بیرو خودش را تحمیل می کند
با توجه به اینکه بازی های جام حذفی و لیگ اروپا و البته لیگ بلژیک ادامه دارد و البته بیرانوند درخشش خوبی هم در برابر تاتنهام قدرتمند داشت او کماکان شانس تحمیل کردن خود را به لکو دارد.بیرانوند در چند ماه گذشته با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز ارتباط داشته و از آمادگی بدنی بالایی هم برخوردار است. گفته می شود بیرانوند بعد از تمرین های روزانه آنتورپ، یک ساعت جداگانه همراه با مربی بدنساز و فیزیوتراپ تیم تعامل دارد تا شرایطش بهتر از گذشته شود.

پربیننده‌های ورزشی: 

برانکو: احتمال دارد به پرسپولیس برگردم! 

شهریار فوتبال ایران،مرد سال آسیا/عکس 

چرا قطری‌ها به میثاقی ویزا ندادند؟


253 251

کد خبر 1466903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =