هشدار اسماعیل حلالی به پیشکسوتان استقلال

خبرورزشی نوشت: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: اگر استقلال هم به جای پرسپولیس در فینال بود، دوست داشتم پیروز شود.

با اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درخصوص شرایط این تیم در آستانه فینال روز شنبه مقابل اولسان گفت‌وگو می‌کردیم که بحث به سمت پیشکسوتان رقیب رفت!

در فاصله یک روز تا فینال آسیا اوضاع پرسپولیس را چطور می‌بینید؟
فینال لیگ قهرمانان آسیا نزدیک است و هرچه به زمان بازی نزدیک‌تر می‌شویم، استرس ما و هواداران بیشتر می‌شود. امیدوارم بازیکنان در کمال آرامش بتوانند بهترین بازی عمرشان را انجام دهند و به امید خدا با جام قهرمانی به کشور برگردند. آن‌طور که در اخبار می‌بینیم، فکر می‌کنم شرایط اردو خوب و آرامش در تیم حاکم است. به هر حال امیدواریم شنبه یک روز رؤیایی برای ما پرسپولیسی‌ها و کل فوتبال ایران رقم بخورد.

غیبت چند مهره کلیدی چقدر می‌تواند تأثیرگذار باشد؟
شجاع که رفته، عیسی، وحید و احسان پهلوان هم محرومند. این یعنی بدنه اصلی ما تغییر کرده و قطعاً حضور آنها خیلی کمک می‌کرد ولی نباید الان به گذشته فکر کرد چون فایده‌ای ندارد. مطمئنم هرکسی در ترکیب قرار بگیرد، بهترین بازی را انجام می‌دهد. بچه‌های ما کوه انگیزه هستند و قطعاً این موضوع برگ برنده پرسپولیس خواهد بود.

اولسان را چطور می‌بینید؟
آنالیزهایی که از این تیم دیدم، نشان می‌دهد تیم بسیار قوی و خوبی هستند به خصوص در خط حمله که هم خوب شوت می‌زنند و هم به خوبی از کناره‌ها نفوذ می‌کنند. به همین دلیل بچه‌ها باید خیلی مراقب باشند و بدون اشتباه کار کنند تا بتوانیم قهرمان شویم. امیدوارم شانس هم شنبه با ما باشد. اولسان در خط دفاعی با پرس دچار اشتباه می‌شود و تیم ما باید با دوندگی زیاد و بازی پرفشار اجازه بازیسازی را به حریف ندهد چون اگر این اتفاق نیفتد، دچار مشکل می‌شویم.

در چند وقت اخیر حرف‌های بعضی از پیشکسوتان استقلال در مورد باخت پرسپولیس حواشی زیادی را ایجاد کرد. نظر شما چیست؟
واقعاً این حرف‌ها از سوی پیشکسوتان درست نیست، این یک بازی ملی است. من خودم اگر استقلال هم به جای پرسپولیس در فینال بود، دوست داشتم پیروز شود. اگر هم بعضی پیشکسوت استقلال دوست ندارند ما قهرمان شویم، اشکالی ندارد حداقل به زبان نیاورند. چند وقت قبل در مورد استقلال از من پرسیدند، گفتم من حرفی نمی‌زنم چون به من مربوط نیست. پیشکسوتان استقلال هم حق ندارند در مورد تیم ما حرف بزنند. اگر یک تیم ایرانی قهرمان شود افتخارش نصیب همه ما می‌شود و برای کل فوتبال ایران خوب است.

258 41

کد خبر 1467229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =