کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در روبیکا از یک میلیون عضو گذشت

حضور اسطوره‌های قرمزپوش کشور در فینال آسیا ثابت کرد، فوتبال برای دنیای کرونازده نیز مرهم است.

در حالی که کشور در جدال با کرونا روزهای خوبی را تجربه نمی‌کند، حضور پرسپولیس در فینال آسیا، رکورد استقبال کاربران از صفحات رسمی این باشگاه در شبکه‌های اجتماعی را شکست.

کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در روبیکا با پخش زندۀ برنامه «هشدار قرمز» و حضور چهره‌هایی مانند نیما نکیسا، شبنم فرهادجو، مریم مومن، کامبیز دیرباز، حسین ماهینی در روزهای گذشته توانست با یک میلیون دنبال‌کننده رکورد عضویت در یک کانال و با بیش از ۳ میلیون و پانصدهزار بار تماشای برنامه، رکورد مخاطبان برنامه‌های ورزشی پخش‌شده در فضای مجازی را در مدت کوتاهی بشکند.

امروز نیز از ساعت ۱۴:۳۰ برنامه‌های کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در روبیکا با پخش زنده این رقابت و ویژه‌برنامه فینال آسیا با حضور سوگل طهماسبی، مریم خدارحمی و فیروز کریمی ادامه خواهد یافت.

کانال رسمی باشگاه پرسپولیس در روبیکا که با تیک آبی به نشانی @fcperspolis_club در دسترس است گزارش‌های لحظه به لحظه از حضور اسطوره‌های سرخ‌پوش در فینال قهرمانان آسیا و اخبار رسمی لحظه باشگاه را منتشر می‌کند.

از لینک https://go.rubika.ir/rsport می‎‌توانید پخش زنده مسابقه پرسپولیس و اولسان هیوندای و نیز برنامه هشدار قرمز ویژه فینال آسیا را از ساعت ۱۴:۳۰ در روبیکا ببینید.

۲۱۲۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1467650