سرقت هالیوودی در مهاباد؛ سارقان به پلیس و مردم تیراندازی کردند

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران پلیس، سه نفر از عوامل مرتبط با حادثه تیراندازی در این شهرستان را که منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن سه نفر دیگر شد، شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمد توحیدی روز سه‌شنبه اظهار داشت: هفته گذشته واحد گشت کلانتری مهاباد حین گشت زنی، به یک دستگاه خودرو پارک شده به عنوان خودرو سرقتی مظنون و در حین بررسی آن، مهاجم به صورت مسلح اقدام به خروج از ساختمان و تیراندازی به سمت ماموران و مردم کرده بود.

وی افزود: در اثر این تیراندازی ۲ نفر از ماموران و یک نفر از شهروندان حاضر در محل زخمی شده و یک شهروند دیگر نیز بر اثر برخورد گلوله فوت کرده بود.

فرمانده انتظامی مهاباد اظهار داشت: سرانجام سارق مسلح با یک خودرو که به صورت روشن در خیابان پارک شده بود، از محل متواری و سپس آن را در یک مسیر رها کرده بود که بلافاصله طرح مهار و دستگیری سارق مسلح در سطح منطقه به اجرا درآمد.

سرهنگ توحیدی ادامه داد: پس از گذشت هفت روز سارق مسلح در مخفیگاهش شناسایی شد اما هیچ‌گونه اقدامی برای دستگیری در آن مکان به جهت رعایت حال ساکنان محل با توجه به مسلح بودن وی صورت نگرفت. 

 وی بیان کرد: متهم شبانه بعد از خروج از مخفیگاهش و  هنگام عزیمت به یکی از شهرستان‌های مرزی دستگیر و در بازجویی‌ها و تحقیقات صورت گرفته به جرایم خود اعتراف کرد.

وی اظهار داشت: اعضای این شبکه سه نفر بودند که همگی دستگیر و به چند فقره سرقت مسلحانه در مسیر مهاباد - بوکان اعتراف کردند که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

مهاباد با  ۲۴۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

47231

کد خبر 1468583

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =