جمعه،‌ آخرین مهلت واریز آورده مسکن ملی

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: در صورتی که متقاضیان طرح ملی مسکن آورده های نقدی خود را تا ۵ دی ماه واریز نکنند، از طرح اقدام ملی حذف می شوند.

به گزارش خبرآنلاین،محمود محمودزاده در برنامه زنده شبکه خبر درباره آخرین وضعیت ثبت نامی های طرح اقدام ملی مسکن که آورده های نقدی اولیه را واریز نکرده اند، اظهار داشت: قرار بود تا پایان آذر ماه امسال، مهلت واریز آورده های نقدی متقاضیان به اتمام برسد ولی به دلیل شرایط اقتصادی خانوارها در دوران کرونا، تا ۵ دی ماه (شنبه هفته آینده) این مهلت تمدید شد.

وی افزود: در طرح اقدام ملی مسکن قرار است برای ۴۰۰ هزار خانوار شهری ساخت و ساز صورت گیرد که ۱۰۰ هزار واحد آن در بافت فرسوده و نوسازی این بافت هاست و ۳۰۰ هزار واحد دیگر در شهرهای جدید و سایر مناطق شهری قرار است احدث شود.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: اگر متقاضیانی که در این طرح ثبت نام کرده و شرایط آنها برای دریافت مسکن از طرح اقدام ملی، تأیید شده است، در صورتی که تا ۵ دی ماه آورده های نقدی را واریز نکنند، از این طرح خارج و با لیست ذخیره جایگزین خواهند شد.

به گفته محمودزاده، لیست ذخیره طرح اقدام ملی مسکن، ۱۶۰ هزار نفر است و از ۵ دی ماه، افراد حاضر در لیست ذخیره که می توانند جایگزین شوند، معرفی خواهند شد.

وی تأکید کرد: مهلت اعلامی اصلا تمدید نخواهد شد.

223224

کد خبر 1468694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =