ابراز علاقه کریستوفر نولان به ساخت بازی ویدئویی از فیلم‌هایش

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کریستوفر نولان اعلام کرد، زمانی تصمیم داشته از فیلم سینمایی «تلقین» برای ساخت یک بازی ویدئویی اقتباس کند.

به گزارش ایندی وایر، کریستوفر نولان، کارگردان فیلم سینمایی «انگاشته» درباره بازی‌های ویدئویی که از روی فیلم‌ها ساخته می‌شوند، صحبت کرد.

این فیلمساز متذکر شد با وجود آن‌که چالش‌های زیادی در ساخت یک بازی ویدئویی وجود دارد، اما او علاقه‌مند است به دنیای بازی‌های ویدئویی پا بگذارد.

او در این مصاحبه گفت: «فیلمسازی کار پیچیده‌ای است و زمان زیادی خواهد برد. البته ساخت بازی ویدئویی می‌تواند سخت‌تر از ساخت فیلم باشد و حتی زمان بیشتری را نیز باید برای آن صرف کرد. بازی ساختن چیزی نیست که بخواهید آن را ساده فرض کنید.»

نولان ادامه داد پیش از آن که ساخت فیلم «تلقین» در سال ۲۰۱۰ را به پایان برساند، تصمیم داشته یک بازی ویدئویی با اقتباس از آن بسازد.

طی دهه‌های اخیر بازی‌های ویدئویی زیادی بر اساس فیلم‌ها ساخته شده‌اند که البته بیشتر آن‌ها عملکرد ضعیفی داشته‌اند و با نقدهای منفی منتقدان روبرو شدند. با وجود آن که از سه گانه موفق «شوالیه تاریکی» نولان با محوریت شخصیت بتمن هیچگاه بازی ویدئویی ساخته نشده است، فیلم «شوالیه تاریکی» او یک سال قبل از انتشار بازی «بتمن: تیمارستان آرکهام» اکران شد. موفقیت این بازی باعث شد چند دنباله دیگر نیز برای آن فیلم ساخته شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1468942

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =