تحقق ۱۰۹درصدی تعهد اشتغال در شهرستان البرز

فرماندار البرز از تحقق ۱۰۹درصدی تعهد اشتغال با تلاش مدیران و مسئولان این شهرستان در راستای رونق تولید، ایجاد اشتغال و حمایت از سرمایه گذاری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد نصیری، فرماندارالبرز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان  گفت: تحقق ۱۰۹درصدی اشتغال در شهرستان نشان دهنده این است که همه تلاش مدیران و مسئولان در شهرستان البرز  با نگاهی  ویژه به رونق تولید، ایجاد اشتغال و حمایت از صنعت و سرمایه گذاری بوده است. 
نصیری اظهارکرد: با  نگاه و نگرش حمایت از تولید سعی و تلاش زیادی توسط مدیران شده که با تشکیل جلسات متعدد هماهنگی رفع موانع، حمایت از تولید، آمادگی زیرساختها و حمایت‌های دولتی در این شرایط سخت اقتصادی در ۹ماهه اول سال شهرستان البرز  در زمینه تحقق اشتغال تعهد شده موفقیت دست یابد. 
 او افزود: این دستاورد نتیجه زحمات ادارات متولی در بخش خصوصی و ادارات دولتی مانند معاونت برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری،  اداره کار، صنعت و  معدن،  جهاد کشاورزی، صندوق کارآفرینی امید،  بانکها، کمیته امداد،  بهزیستی و سایر ادارت است که لازم است از تلاش تمامی آنها قدردانی کنیم. 
نصیری تصریح کرد: تلاش می‌کنیم در مدت باقیمانده از سال با استفاده از ظرفیت و پتانسیل شهرستان در بخشهای مختلف صنعت، کشاورزی، خدمات و سایر بخش‌ها اشتغال بیشتری نسبت به تعهدات شهرستان ایجاد کنیم که این مهم  میتواند در کاهش نرخ بیکاری کمک شایانی کند. 
فرماندار البرز در پایان بیان کرد:  متقاضیان اشتغال باید دارای مهارت و دانش فنی باشند بدین جهت شهرستان البرز با دارا بودن سه مرکز مجهز و پیشرفته فنی وحرفه ای بصورت رایگان آماده آموزش و مهارت برای هنرآموزان، متقاضیان و جویندگان کار در تمامی مشاغل است و این فرصت خوبی برای کسب مهارت و بدست آوردن شغل مناسب است.

48

کد خبر 1469091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =