مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز معرفی شد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: سرعت بخشی به روند تکمیل پروژه‌های مهم راه‌سازی استان، مهمترین مسئولیت و ماموریتی است که توسط رییس جمهور به بنده محول شده بنابراین از مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان انتظار می رود در این مسیر نهایت همراهی را داشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛  استاندار البرز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان که  با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت، با اشاره به نقش راه‌های البرز برای کشور، افزود: محورهای مواصلاتی البرز شاهراه ارتباطی ۱۴ استان کشور است.
«عزیزاله شهبازی» ادامه داد: البرز نیم درصد راه‌های کشور را دارد ولی بار ترافیک ملی را بر دوش می کشد.
وی افزود: سال گذشته با پیگیری‌های مجدانه استانی و مساعدت و همراهی‌های ملی بویژه از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و وزیر راه و شهرسازی چند پروژه بزرگ راه‌سازی البرز با حضور رییس جمهور پس از سال‌ها انتظار و مطالبه مردم به بهره‌برداری رسید.
شهبازی ادامه داد: امسال نیز این روند استمرار یافته و درصدد هستیم پروژه مهم و حیاتی کمربند شمالی کرج را که مورد عنایت دولت قرار گرفت را به سرانجام برسانیم تا پایان دولت مردم از این امکان بهره‌مند شوند.
استاندار البرز اضافه کرد: فازهای ۱، ۳ و ۴ کمربند جنوبی البرز و تهران تحت عنوان آزادراه چرمشهر-آبیک نیز در حال تکمیل است و انتظار می‌رود تا پایان سال زیر بار ترافیک برود.
وی گفت: در پروژه مهم قطار شهری کرج نیز فعالیت‌ها با جدیت ادامه دارد و در حال حاضر ۸۰۰ نفر برای تسریع در تکمیل کار فعال هستند.
شهبازی افزود: راه‌اندازی فرودگاه مسافربری پیام نیز اقدام بزرگی بود که سال گذشته محقق شد و اکنون پروازهای البرز به مقاصد مشهد، خوزستان، کیش و یزد برقرار است.
وی گفت: رشد سریع جمعیت و همچنین همجواری با پایتخت و بار ترافیک ملی، ضرورت تسریع در توسعه راه های استان را چند برابر کرده است از این رو باید همچنان با قدرت روند تکمیل پروژه ها را دنبال کنیم.
«مهران کفاش» معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در این دیدار با قدردانی از اقدامات استاندار البرز در راستای توسعه راه‌های استان و تسریع در تکمیل پروژه‌های این بخش، افزود: ماموریت‌ها و مسئولیت‌های وزارت راه و شهرسازی به صورت مستقیم با مردم ارتباط دارد.

وی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی با حساسیت ویژه‌ای پروژه‌های راه‌سازی را مورد بررسی قرار می‌دهند.
کفاش گفت: امید است استاندار البرز همانند گذشته حامی مجموعه راه و شهرسازی استان در انجام ماموریت‌ها باشد.
در این مراسم ضمن تکریم «تقی رضایی» به عنوان مدیرکل سابق، «رضا خالقی »به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی البرز معارفه شد.

48

کد خبر 1469151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =