امان از مصاحبه‌های حاشیه‌ساز بعضی‌ها

مصاحبه‌های بعضی افراد مسئول در فضای فعلی فوتبال ایران بسیار حاشیه‌ساز است و این فضا را بدتر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در سال‌های اخیر موضوع عجیبی در فوتبال ایران باب شده و آن هم مصاحبه‌های پیاپی اعضای کمیته‌های مختلف فدراسیون فوتبال است که مشابه آن در هیچ کجای دنیای دیده نمی‌شود. این مصاحبه و نظراتی که بعضی افراد می‌دهند در فضای فعلی فوتبال ایران که هواداران مدام تیم‌های دیگر را به حمایت شدن از سوی فدراسیون و وزارت ورزش متهم می‌کنند اتفاق خوبی نیست و خودش به شکل گیری این فضا کمک می‌کند و به آن دامن می‌زند.

این مصاحبه‌ها که خیلی از آن‌ها درباره مسائل احتمالی است خودش باعث می‌شود رسیدگی به پرونده‌های مختلف انضباطی و پزشکی که اخیرا زیاد هم شده با فشار هواداران تیم‌های مختلف مواجه شود و جلوی بررسی صحیح را می‌گیرد. شاید بهتر باشد این اتفاقات در سکوت رخ دهد و پس از رسیدن به نتیجه نهایی تصمیم از طریق روابط عمومی به اطلاع عموم برسد.

مشابه این قضیه در تیم‌های لیگ برتری هم وجود دارد و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل بعضی تیم‌ها هر روز در رسانه‌ها حضور دارند درحالی که در فوتبال اروپا شاید کسی حتی اسم اعضای هیات مدیره تیمی چون رئال مادرید یا را هم نداند و اعضای فدراسیون هم اینطور فعالانه درباره اتفاقات مختلف نظر نمی‌دهند.

258 41

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1469581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =