۰ نفر
۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
"چرک بازی"انتخاباتی برای رسیدن به صندلی ریاست!

انتخابات یکی از مهمترین فدراسیون‌های ایران هفته آینده برگزار خواهد شد.

انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی و شنیدن خبرهایی که کاملا عجیب است.شاید از دل خانواده ای که همه آنها پزشک هستند بعید است که چنین سیاه نمایی هایی بشود و یکی – دو کاندیدا برای یک رای بیشتر دست به هر کاری بزنند.
پیش از این گمان می کردم که به قول خودمان "چرک بازی"های انتخاباتی فقط در فدراسیون هایی وجود دارد که مستقیم با یک رشته ورزشی در ارتباط هستند،زیاد توی چشم می زنند و ولع دوستان برای نشستن روی صندلی آن فدراسیون زیاد است.تصورم این بود که در خانواده ای که همه اعضای آن تحصیلات عالی دارند شیوه طور دیگری است و کاملا متفاوت اما زهی خیال باطل.هشت – نه نفر برای تصدی پست ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی کاندیدا شده اند اما ظاهرا دو کاندیدا زیاد دارند به آب و آتش می زنند و با تخریب سایر رقبا سعی بر این دارند تا اذهان را به سمت خودشان متمرکز کنند.یعنی بشوند همان آدم خوب قصه!
همیشه نوشته ام و این بار هم چند سوال از یکی دو دوست عزیز دارم که امیدوارم پاسخ های مناسبی برای این سوال ها داشته باشند.
ابتدا از دکتر داوود باقری.استاد؛از فدراسیون وزنه برداری چه خبر؟شخصا آمادگی این را دارم تا گزارشی از آنچه که در این فدراسیون انجام داده اید را رسانه ای کنم.توضیح کاملی هم نیاز نیست بدهید فقط بگویید برآیند کارهای شما که ابتدا پزشک تیم بودید و سپس مدارج را به سرعت برق و باد طی کردید و شدید نایب رییس چه چیزی بوده است؟بسم الله.
دکتر باقری عزیز؛شنیده ام به سفرهای استانی زیادی رفته اید که البته طبیعی است.اما چیزی که برایم جالب بود این بود که چند روز پیش عکسی در کانالی تلگرامی دیدم که شباهت زیادی به شما داشت.تا آمدم به دوستم بگویم که عه،دکتر باقری در مراسم ....که دیدم این عکس حذف شد! البته که قطعا چشمان بنده اشتباه دیده و احتمالا در آستانه انتخابات این شما نبوده اید که در آن مراسم و برای روز پرستار با سرپرست فدراسیون پزشکی – ورزشی حضور داشته اید.عذرخواهی بنده را پذیرا باشید.
دکتر جان یک سوال دیگر.فدراسیون پزشکی ورزشی،فدراسیون وزنه برداری نیست و قطعا آنجا با جامعه ای از جنس خودتان طرف هستید.جامعه ای هوشیار که آدمی پاسخگو می خواهند.فدراسیونی مهم که زیر ذره بین است.اما سوال بنده.هرگز برنامه ای مدون از شما ندیده ایم که مثل یک چراغ روشن عمل کند و فدراسیون را به سمت درست هدایت کند.پیشینه عملکرد شما هم که در فدراسیون وزنه برداری تعریف چندانی ندارد.حالا جامعه پزشکان خودشان می دانند اما شخصا اگر حق رای داشتم قطعا روی کاغذی که به من می دانند ممکن بود چیزی ننویسم اما اسم شما را هرگز.در هر صورت بنده آمادگی این را دارم که انعکاس دهنده عملکرد شما در سمت های قبلی تان باشم تا جامعه پزشکان بیشتر با شما که کاندیدای فدراسیون شان هستید آشنا شوند.
دوم؛دکتر نوروزی.سلام و علیکم.ارادت زیادی به شخص جنابعالی دارم اما در این فرصت می خواهم فقط در یک محوریت از شما سوال بپرسم و انشاءالله سوالات بعدی بماند برای روزهای آینده.بحث بنده ماجرای دوپینگ است.
دکتر جان بنده کاملا بی خبر هستم اما کلاغ ها خبر آورده اند که به دلیل عدم پرداخت به موقع هزینه های آزمایش های دوپینگ در آزمایشگاه کلن آلمان و عدم برنامه ریزی مناسب و زمان بندی نادرست برای خرید کیت های دوپینگ ، تست های مورد نیاز برای پوشش مسابقات و یا اردوهای ملی انجام نشده است.اتفاقی که باعث بالا رفتن تعداد موارد مثبت دوپینگ در این سال ها شده و ضربه های مهلکی را به پیکره ورزش زده است.من ناآگاه را شما آگاه کنید و لطفا بیایید و تکذیب کنید و بگویید که این خبر دروغ است.
دکتر جان خبر دیگری که به گوش رسیده و خدا خدا می کنم شایعه باشد ماجرای عدم پرداخت بدهی های فدراسیون در زمانی که دلار 4 تا 7 هزار تومان بود است.ظاهرا همه این هزینه ها در زمان دلار 25 هزارتومانی پرداخت شده است.اگر ممکن است این سوال را هم پاسخ بدهید تا یک نفر مثل من به روشنگری برسد.
فعلا همین دو سوال را دارم تا روزهای بعد.البته امید زیادی به پاسخگویی نیست،نمی دانم چرا اما ته دلم خالی خالی است.

251 251

کد خبر 1469743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =