پدر نازنین به خواستگار او جواب رد داد؛ او و خواستگارش پولها و طلاهای پدر را دزدیدند

ایران نوشت:اواخر مهر امسال مردی میانسال با مراجعه به «کلانتری 114 غیاثی» از سرقت پول و طلاهایی که در خانه داشتند شکایت کرد؛ در ادامه پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی فرستاده شد و کاراگاهان با شروع تحقیقات از داخلی بودن سرقت مطمئن شدند.

سرهنگ کارآگاه علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در این‌باره اظهار کرد: مأموران در تحقیقات پلیسی دختر شاکی به نام نازنین را به عنوان سارق شناسایی کردند؛ با دستگیری متهم، وی اعتراف کرد که به علت مخالفت خانواده‌اش با خواستگارش به نام محمد، نقشه سرقتی را برای انتقام از خانواده خود کشیده است.

او با همکاری محمد در فرصت مناسب طلا و پول‌ها را سرقت کرده بود و تمام اموال را دراختیار یکی از دوستانش به نام سمیرا به امانت گذاشته بود. در ادامه تحقیقات محمد نیز شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شد. او نیز با تکرار همان صحبت‌های دختر جوان همدستی در اجرای نقشه سرقت را پذیرفت و به خاطر اشتباهش در ارتکاب جرم از خانواده نازنین عذرخواهی کرد.

با اعتراف متهمان به جرم خود و کشف همه اموال، پرونده به دادسرا ارسال و با توجه به رضایت شاکی، هر دو متهم آزاد و پرونده مختومه اعلام شد.

23302

کد خبر 1469783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =