آزمون نهایی ۲۲۰۰دانش‌آموز قزوینی حضوری برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: آزمون نهایی ۲هزار و ۲۰۰دانش آموز جامانده از تحصیل سال گذشته در پایه‌های نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ حسنعلی اصغری، مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: آزمون نهایی ۲هزار و ۲۰۰دانش آموز جامانده از تحصیل سال گذشته در پایه‌های نهم و دوازدهم به صورت حضوری برگزار می‌شود.

اصغری افزود: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا استان کلیه امتحانات نوبت اول به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد برگزار می شود.

او اظهار کرد: همچنین در مناطق روستایی و عشایری که جمعیت دانش‌آموزی کمتر از ۱۰نفر هستند و در این مناطق دسترسی به اینترنت با مشکل مواجه  است، با نظر و مصوبه ستاد کرونای استان، آزمون‌ها بصورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.

اصغری تاکید کرد: تدابیر لازم برای برگزاری امتحانات حضوری اندیشیده شده و والدین هیچ‌گونه نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

این مقام مسئول تصریح کرد: امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم  از ۱۵دی‌ماه شروع و تا هشتم بهمن ماه ادامه دارد.

اصغری افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا آزمون نهایی دانش آموزان جامانده از تحصیل در سالن های بزرگ و در همان منطقه و در برخی مراکز این آزمون ویژه سه نفر برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین یادآورشد: امسال به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مدارس، آزمون دانش‌آموزان پایه اول و دوم ابتدایی توصیفی و مجازی خواهد بود و هیچ آزمون حضوری دوره ابتدایی نداریم.

46

کد خبر 1469946

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =