شهرداری تهران شهر را با نقاشی کودکان زیبا می‌کند

شهرداری تهران اعلام کرد: نقاشی کودکان شرکت کنندگان در مسابقه «شهری که من دوست دارم»، برروی بیلبوردهای شهری در معرض نمایش برای عموم شهروندان قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهرداری تهران اعلام کرد: دومین دوره نقاشی‌کودکانه تهران همزمان با روز جهانی کودک در مهر سال جاری کار خود را آغاز و کودکان شهر تهران تا ۳۰ آبان ۱۴۸۵۰ اثر با محوریت شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه‌مان ببینم برای دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

این دوره مسابقات با مشارکت شهرداری تهران، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای رده سنی ۴ تا ۱۴ سال طراحی و1800 اثر به مرحله داوری خواهد رسید.

کودکان هنردوست و دغدغه مند شهر تهران، استقبال خوبی از این دوره مسابقات نقاشی کرده اند و حتی آثار پرتعدادی نیز از شهرهای دیگر به دبیرخانه جشنواره رسید و برخی از آنها به مرحله داوری نیز راه یافتند.

لازم به ذکر است برگزیدگان نهایی این جشنواره در هفته نخست بهمن اعلام و علاوه بر چاپ آثار و اسامی آنها در کتاب جشنواره، برروی بیلبوردهای شهری نیز در معرض نمایش عموم شهروندان تهرانی قرار خواهد گرفت.

ایرج طهماسب مجری، بازیگر و کارگردان، محمدعلی نبی اسدی نقاش- تصویرگر و کارتونیست، جمال الدین اکرمی نویسنده،حدیث قربان و آتوسا صالحی شاعر و نویسنده به‌عنوان داوران مسابقه نقاشی «شهری که من دوست دارم از پشت پنجره خانه مان بینم» انتخاب شده‌اند.

47231

کد خبر 1470835

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =